| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

FLASH FLASH FLASH Smaili Niuz FLASH FLASH FLASH

Bună seara! Astăzi vă vom spune:
-Ayako nu e lez (hapciu) bi.
-Emisiunea Burlacul T/A e anulată!
-Noua modă e Omegle.com
-Ani28 si Speed99 s-au impacat si vor avea nunta in Bora-Bora, de fapt va fi o nunta dubla (se vor casatori si Presedinta si Naruto) organizatoarea fiind eu la ambele.
-O noua emisiune, Burlacita, a aparut! Pentru mai multe detalii o vom contacta pe reporterita noastra Ani28. Mai multe detalii maine.
-exceel a dat pe omegle peste YuiYui, burlacita din acest sezon!
-Doua amuzante convorbiri de pe Omegle:
1.http://i.imgur.com/0XHW9hh.png
2.http://i.imgur.com/mH4O7dz.png
O noapte șucară. Să vă pape Bloody Merry.

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Sec, foarte sec.

| Furculingură a răspuns:

Tu îi întrebi pe toţi dacă au cont pe TPU? laughing

Să te pape Slendăr Man.

| Ashadow a răspuns:

Ma ataci cu flash-uri, ha? Ia sa vezi cine te bantuie la noapte, o sa-ti doresti sa fi fost Blonda de Maria.

| suităr a răspuns:

Ai dat peste vrăjitoare? laughing Doamne, aș vrea sa am norocul tău

| suităr a răspuns:

Și tu te-ai hirotonisit prin Internet? Wa, wa, waa!

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Ce ai tu cu Bloody Mary? Chiar nu mă sperii.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Ok...Nu prea suport faza cu Omegle sad....Noapte buuna :3. Puricii sa te pape!

| Bia001 a răspuns:

Faza cu omegle este veche...

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Neinteresant.

| YuiYui a răspuns:

Eu? Burlaciță?
Pot renunța? puppy dog eyes

| pumba875 a răspuns:

Mi-o placut conversatia ta cu Mama Omida! a fost chiar tare haioasa! apropo, poti sa scrii in urmatoarearubrica de stiri ca eu am sa postez in fiecare zi pe T/A o rubrica de poze si grafice haioase cu personajele Naruto.