| suităr a întrebat:

Flash x3!

Sweeti Niuz s-a repornit din nou! *pleonasm*

Furculingură a terminat comicul ei fără nume.
Concursul Biei este in desfăsurare, mai aveti timp sa participati până mâine la 12.
Naruto se poate scobi in nas cu degetele de la picioare.
Eu si Crâstoșelul vă privim cu ochii nostri ce se pot misca individuali. *dăfuc*
Numele complet al lui exceel e = Hatsune exceel
Mai departe.mi-e lene să caut.

Cum ar zice Smaili: să vă pape Blodi Meri

Intrebre= care a fost cel mai tâmpit si ciudat vis al tău?

Eu incă visez să am un fel de Agenție care să promoveze Dragonball laughing Si s-o conduc cu văru'miu, la fel de pasionat ca si mine.

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Am visat că mă urmărea un porc printr-o pădure.

| Furculingură a răspuns:

Odată am visat că am scuipat o vacă Milka şi ea a scuipat un struţ şi struţul un porc şi porcul un pitc şi piticul un ţigănuş care m-a muşcat de picior.

| zurick a răspuns:

Visam ca visez un vis

| Ayako a răspuns:

Am visat ca am plecat de pe T\A.Ahh.Stai.Nu era un vis.

| Neverwas a răspuns:

Eu nu visez!

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Interesant thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce fel de vise te referi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am visat ca zbor, ca aveam aripi si asa imi placea dara venit o vijelie ca m-am trezit imediat la care stewardesa m-a linistit spunandu-mi cam avut un cosmar tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am visat ca ma voi marita cu un baiat rolling on the floor
Culmea insa cine este acel baiathee hee

| AtsukoKure a răspuns:

Am visat ca doi Bulldogi gigantici ma urmareau prin tot orasul.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Am visat ca... *doarme*
Unde am ramas? Nu mai conteaza, hai sa iti povestesc ce am visat!
Am visat ca ma alerga un strut drogat. straight face

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Am visat că-s violată...şi mi-a plăcut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DomnişoaraClannad):

Mwaaaaiiii blushing blushing blushing acum o sa primesti o gramada de mesaje in care o sa fi intrebata ce-ai mancat inainte sa adormi laughing

| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru anonim_4396):

De obicei mănânc un măr...

| anonim_4396 a răspuns (pentru DomnişoaraClannad):

Sa nu mananci doua mere ca s-ar putea sa ai cosmaruri mai intense tongue

| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru anonim_4396):

Las' că nu mor...

| Crâstoşelul a răspuns:

Am visat că mă căcam.

| Anisia170 a răspuns:

Yuuuhuu a facut cineva stiri... Multam

| Aηdяєєa a răspuns:

Mi se pare mie sau esti obsedata de Dragonball? imi fine treaba ta.
Am visat o data un extraterestru de fapt semana cu un muc mare verdehee hee si fugea dupa mine ca sa imi dea o umbrela eu credeam ca vrea sa ma omoare... :O Ciudat.

Întrebări recente