| anonim_4396 a întrebat:

Flav, felicitari tongue esti expert TPU tongue

batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Rog sa nu raspunda nimeni la intrebarea asta. angel si etc, ne cunoastem de undeva? Nu mai faceti postari de genul! Rog adminii sa stearga acest poll si cer celorlalti useri sa nu mai raspunda aici. S-a mai facut unul mai inainte, ajunge. O sa revin mai pe seara cu pozitia mea.
Multumesc.

6 răspunsuri:
| YepIsSuspended a răspuns:

Esti sigura ca trebuie sa instalez din nou?

| Rizer a răspuns:

Bravo mai avem un expert

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine, Flav, ma abtin. Nu raspund.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Domnu expertu nu mai pot sa-ti spun flavule.intre noi s-a deschis o prapastie. tu expert noi...eu te felicitez e meritul tau asta e.nu stiu de ce nu te invidiez.eeee mai vedem noi.bafta.

| Barajag a răspuns:

Bravo senor Flav, a meritat sa ajunga experthappy

| DoomNEzeu a răspuns:

Felicitari.