Apache
| Apache a întrebat:

Frate ...cred ca i-as sparge moaca
http://www.trilulilu.ro/......49e70ad354

15 răspunsuri:
| sabilopod a răspuns:

Desi locatia e misto.

| SunOfaBeach a răspuns:

Serios! Chiar imi doream un copil, doi, dar dupa ce am vazut filmuletul asta... straight face

| FuNNkY24 a răspuns:

Mda... cred ca fetita aia se distra la strand si mama ei a spus ca trebuie sa plece...

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Iti trebuie nervi de otel pentru asa ceva

| calutuuuu a răspuns:

Lol...laughing ´ce specimen o mai fii si asta?!?

| totGumã a răspuns:

Fu*ui mortii masii de copila! Asi bateo pana n.ar mai respira!

Care era motivul pentru care se isteriza in halul ala?

| Gagikaru a răspuns:

Ce a-si bateo numai pe fund si pe masa pe ****

| Bogdanux a răspuns:

Mi se pare mie sau in unele momente urla "OMG!"?

In orice caz, eu as fi aruncat-o in piscina, ca un sac de cartofi.

Răspuns utilizator avertizat
| AlQaeda a răspuns:

Aia'i posedată frate straight face.

| Dennys1521 a răspuns:

Eu nu i-as da una
ci 10
straight face

| Dennys1521 a răspuns:

Sa-mi faca mie asa copilul meu?
omg,pai eu nu am rabdarea lu asta, si dau in ea, pana nu o mai avea corzile vocalelaughing

NOname
| NOname a răspuns:

Ioi, ce m-ai speriat! şi mai aveam şi căştile în urechi. laughing

Uite, după faze ca asta îmi trece orice chef de a avea copii...

| ascovit a răspuns:

OOOO Doamne...
Handicapata d ploada. Deci, copii, mai moale cu sexu, daca nu vreti sa ajungeti sa aveti si voi fara de voie cu o...chestie d aia sau c o mai fi,,, copil sigur nu-i...

| Iisusa a răspuns:

Mă regăsesc...

Întrebări recente