| TheDubstepMan a întrebat:

Frateeee... uitati-va la categorie si apoi spuneti ce vi se pare ciudat : http://i.imgur.com/LdUks.png

6 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

*raspuns cat se poate de normal*
Am mai vazut si eu din alea...or fi tehnofiili?
*alt raspuns cat se poate de normal*
Ei cred ca acolo sta multa lume laughing si ca o sa le raspunda imediat rolling on the floor
*raspuns normal*
Eu i-as injura putin...

| Deny1333 a răspuns:

Poate ei fac sex cu telefoanele, în timp ce ascultă... house şi se uită la Naruto. -_-

| Sunnyツ a răspuns:

Aiurea.macar de cereau seriale si muzica despre sex! Dar asa.

| TheDubstepMan explică (pentru Sunnyツ):

Dap...

| Sunnyツ a răspuns (pentru TheDubstepMan):

Bine ca nu au pus la T/A intrebarile alea! Mai bine ei decat noi! tongue

| TheDubstepMan explică:

Categoria o cititi jos in bara...