| Doodle_8466 a întrebat:

Fundita...cine joaca marswar va rog spuneti-mi cum sa fac carcter ca nu imi apare unde sa dau username id si nu ma pot inregistra dati-mi voi un cont plz sau ziceti-mi cum sa fac mersi happy...

Răspuns Câştigător
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Hai dizolvarea mai repede ca supa la plic

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Dispari...

| DrunkShepp a răspuns:

Daca vrei raspunsuri cu adevarat folositoare schimba taica categoria ca aici facem toti misto de tine.sau esti analfabet si nu stii ca aici nu e ''retarzii obsedati de jocuri video''.du-te baiete la psihiatru ca e grav...RAU