| Copac13 a întrebat:

Gata am gasit dovada suprema in biblie ca apocalipsa zombie vine si toti suntem sortiti pieirii in biblie scrie ca atunci cand Hristos va veni mortii se vor ridica adica zombi si doar eu si zombalau vom supravietui ca avem un plan in caz de urgenta si multe topoare si neam uitat la the walking dead bine si poate dantellion cai baiat destept

42 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Parca asta era secretul nostru. Ntz, ntz

| Copac13 explică (pentru Pricked):

Las avem nevoie de oameni

| Pricked a răspuns (pentru Copac13):

Cat timp sunt tipi cu fund bombat, eu nu ma impotrivesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Te uiti la fundul baietilor? I don't want to see

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Kinda laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

laughing).

| RainmakerX a răspuns:

Ok.Hai acum sa vedem cat va tine :
http://www.y8.com/games/zombie_apocalypse_quiz

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nimeni nu va supraviețui, desi oarecum toți o sa supraviețuim thinking E greu să-ți explic

| Copac13 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Da chiar ca desi esti zombie practic pari viu da nu esti viu da tot supravietuiesti pana te alegi cu capul decapitat

| Suck a răspuns:

Imi ascut cutitul si tăt tăt tăt ii tau.

| Copac13 explică (pentru Suck):

Oooooooo te luam in echipa

| Copac13 explică:

Calmativa oameni buni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight face.
Biblia nu se incadreaza la T/A.

| Copac13 explică (pentru anonim_4396):

Ba depress asta e omul din poza ta de profil zombie
https://www.google.ro/......ps?/search

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' Coranul se poate incadra la T/A?

| Copac13 explică (pentru LePotato):

Sau echivalentul bibliei la budisti

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

Nu stiu. Nu ma intereseaza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Copac13):

Nu-mi place laughing.
Il vreau pe R din Warm Bodies.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu te intereseaza? poate nici pe Copac nu l-a interesat daca se incadreaza o discutie despre Biblie la T/A, nu?

| Copac13 explică (pentru anonim_4396):

Dracu stie cei in mintea ta stai nici dracu nu stie pentru ca eu nu stiu deci nici dracu nu stie si de ce vorbesc despre mine la persoana a 3(eu sunt dracu daca nu te-ai prins)

| Copac13 explică (pentru LePotato):

Da!

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

Ca nu ma intereseaza, pur si simplu.
De ce as da importanta lucrurilor de care nu-mi pasa?

Pentru Copacel daca voia neaparat sa spuna ceva despre Biblie exista o categorie speciala chemata " Religie".

| anonim_4396 a răspuns (pentru Copac13):

Nici eu nu stiu ce e in mintea mea, deci e okay.

| RainmakerX a răspuns (pentru Copac13):

laughing

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca era despre Coran(sau alte carti sfinte) nu te deranja sunt sigur.

Si parerea mea atat timp ca a zis ceva amuzant, a pus intrebarea unde trebuie, plus ca are tot dreptul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

Are tot dreptul, nimic de zis.
Dar si eu am tot dreptul sa comentez atata timp cat am "raspunde" acolo.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Am zis eu ceva? bineinteles ca ai dreptul sa o faci, ideea e ca tu nu stiu daca ai zis, dar cel putin ai sugerat ca intreabarea lui nu-si are locul aici, insa eu n-am zis niciodata ca ar trebui sau n-ar trebui sa "raspunzi" tu, asta era ideea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

Nu, nu ca nu isi are locul, dar nu e bine sa razi de lucruri pe care pe altii ii supara. Gluma gluma, dar pana la o anumita limita.

Si nu am insinuat ca si cand tu ai insinuat ca nu ar trebui sa raspund.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

"Nu, nu ca nu isi are locul, dar nu e okay sa razi de lucruri pe care pe altii ii supara. Gluma gluma, dar pana la o anumita limita." -Ca sa-ti raspund la asta, zi-mi te rog, daca era despre Coran, era ok?

"Si nu am insinuat ca si cand tu ai insinuat ca nu ar trebui sa raspund." -Nu, dar intr-un fel ai "contracarat" cu chestia asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

Nu stiu.Probabil ca nu.
Sa te legi de religia altuia e cam urat.

Nu, chiar nu.
Am spus-o fara sa gandesc de 2 ori.
Ma refeream doar la dreptul de a raspunde.
Nu m-am gandit la un apropo sau ceva.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

"Nu stiu.Probabil ca nu.
Sa te legi de religia altuia e cam urat." - laughing

"Nu, chiar nu.
Am spus-o fara sa gandesc de 2 ori.
Ma refeream doar la dreptul de a raspunde.
Nu m-am gandit la un apropo sau ceva." -Am inteles, greseala mea atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma pot apara si singura. O am pe Zombisor, ii conduce ea, sau ma machez in zombi, sau, ma primiti si pe mine? Nu, lasa ca ma descurc eu.

| Copac13 explică (pentru anonim_4396):

Sa vorbim cu zombalau si poate te primim

| anonim_4396 a răspuns (pentru Copac13):

Da? faceti voi asta pentru mine? O.O

| Copac13 explică (pentru anonim_4396):

Pai ne trebuie o momeala din cand in cand s-o pun in carlig cand merg la pescuit cu viermusul nu tine si eu vreau sa prind somn si ala musca bine la rame albe

| anonim_4396 a răspuns (pentru Copac13):

Stii ceva, cu prima ocazie, te dau la zombi. si asa, eu nu am inima, sunt moarta deja, ma regenerez, tu nu. Copac PROST.

| Copac13 explică (pentru anonim_4396):

Eu sau tu

| anonim_4396 a răspuns (pentru Copac13):

Tu=copac prost. alte neclaritati? Auzi ma, cum ai zis ca te cheama?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci usor scap de ei, folosesc un gram de frumusete de-a mea si imi vor sluji, sau ii voi vraji cu cuvinte frumoase.

| g00dmorning a răspuns:

Pana vin zombalaii tu nu o sa mai traiesti. O sa fii unul din ei.

Întrebări recente