| Copac13 a întrebat:

Gata am gasit dovada suprema in biblie ca apocalipsa zombie vine si toti suntem sortiti pieirii in biblie scrie ca atunci cand Hristos va veni mortii se vor ridica adica zombi si doar eu si zombalau vom supravietui ca avem un plan in caz de urgenta si multe topoare si neam uitat la the walking dead bine si poate dantellion cai baiat destept

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Copac13):

Tu=copac prost. alte neclaritati? Auzi ma, cum ai zis ca te cheama?

| Copac13 explică (pentru Pricked):

Las avem nevoie de oameni

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

"Nu stiu.Probabil ca nu.
Sa te legi de religia altuia e cam urat." - laughing

"Nu, chiar nu.
Am spus-o fara sa gandesc de 2 ori.
Ma refeream doar la dreptul de a raspunde.
Nu m-am gandit la un apropo sau ceva." -Am inteles, greseala mea atunci.

| Copac13 explică:

Calmativa oameni buni

| Pricked a răspuns (pentru Copac13):

Cat timp sunt tipi cu fund bombat, eu nu ma impotrivesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Te uiti la fundul baietilor? I don't want to see

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nimeni nu va supraviețui, desi oarecum toți o sa supraviețuim thinking E greu să-ți explic

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Kinda laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

laughing).

| g00dmorning a răspuns:

Pana vin zombalaii tu nu o sa mai traiesti. O sa fii unul din ei.

| Copac13 explică (pentru g00dmorning):

Foare.

| Copac13 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Da chiar ca desi esti zombie practic pari viu da nu esti viu da tot supravietuiesti pana te alegi cu capul decapitat

Întrebări recente