| odudăcoaptă a întrebat:

gata frate, ia sa nu va mai aud ca comentati(asta e cu dedicatie catre mufla)http://i.imgur.com/vKr32.gif

11 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Foarte draguu puppy dog eyes

| Madison a răspuns:

'' hei daca-ti place atat de tare Mufla, de ce nu te casatoresti cu el ''

| odudăcoaptă explică:

@Madison, O_o, crazy girl bai mufla cred ca s-a suparat pe mine ca am scris comicuri despre el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum faceti imaginiile astea?

| odudăcoaptă explică:

Pentru alex-cu talenttongue

| Deyutza a răspuns:

@alex netu asta doamnee

| Bastet a răspuns:

Draga mufla, nu mai lasa copii sa faca comicuri...

cu drag, Bastet

Răspuns utilizator avertizat
| Muflă a răspuns:

Bhăăă cred că s-a supărat Muflă pe mine c-am făcut comicuri despre el

| Bastet a răspuns:

@mhn24

unii se inchina la D-zeu, altii lui Cretaker, iar ceilalti lui Google...that's life...

http://www.marketingpilgrim.com/......inger.html google image

| Malvina24 a răspuns:

Cate comicuri ai facut azi? de curiozitate intreb ca e plina categoria de ale tale!

Întrebări recente