| anonim_4396 a întrebat:

Gata! M-am saturat! Marturisesc ca l-am rapit pe Mos Craciun...Credeti ca ar trebui sa ii dau drumulcrying. Voi ce ziceti?

18 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

1. Ia-i renii și hainele
2. Du-te la Mall
3. Fă părinții copiilor să plătească dublu pentru cadouri
4. Profită

NOname
| NOname a răspuns:

Ai imprumutat intrebarea lui Sol? smug
Pai, de ce nu ceri si tu o rascumparare? Sigur, ai strange si tu o suma frumusica.
Iar eu din nou pun 10 euro. Se mai ofera cineva?hee hee

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păstrează-l și așa la ce criză este acum nici cadouri nu mai are!
Pa, pa.

| Fragile a răspuns:

@NOname, eu pun.hmmm, sunt mai zgarcita pun doar 5 euro.
Pai daca l-ai rapit, ar trebui sa te dea la OTV. laughing

| Elena1234456 a răspuns:

Eu zic sa nu mai postam aceeasi intrebare de 100 de ori :-l.

| Aero a răspuns:

Parca SoL il rapise, ma tu vrei sa te Stupefiez si pe tine?

| Tweetymrrr a răspuns:

Hmmm thinking Foarte bun planul, de ce regreti?smug
Nu oh go on. tine-l tuwinking. Dar daca gasesti prin sac cadoul pentru mine, sa ma anunti! Il vreau rolling on the floor).
Doamne, cum de nu am facut eu asta? Oricum, bravo tie big grinlaughing)

| Tweetymrrr a răspuns:

@SoL. nu te supara, dar eu pana acum nu am mai vazut intrebarea asta postata de 100 de oristraight face. Si sincera sa fiu, daca nu o posta @tudorrrr habar n-aveam ca e postata p'aici de tine tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Heii a răspuns:

N-ai cum sa-l rapesti fiindca e la mine. laughing

| xXAnGeLXx a răspuns:

Ba, u faci misto de noi rolling on the floor!

| a răspuns:

True: http://photos1.hi5.com/0141/546/412/jxT.ME546412-02.jpg
Dar, eu n-am vazut intrebarea pusa de Sol, proabil nici tu.

| MagicSmile7 a răspuns:

Si bine ai facut ca oricum nu mi-a adus nici un cadouhappy

| MagicSmile7 a răspuns:

NOname te sfatuiesc sa nu pui nici un euro caci oricum e criza si mosu va fi bucuros sa locuiasca undeva gratishappy lol sau a ||-a varianta: tudorrrr tu oricum o sa-i dai drumul ca mosu va deveni insuportabil sau te va mustra constiinta ca milioane de copii vor ramine fara cadourihappy

| BlackRainbow a răspuns:

Nuuuu Domne fereste! sechestreaza. l sa. ti aduca mai multe cadouri!rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai dat de belea, te bag la bulau sa vezi ce o sa patesti acolo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paiiiii... poti sa il pastrezi pentru placeri nebanuite pana pe 24.
Apoi e al noostruuudevil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da-i drumu ca oricum nu poti sa-i ceri rascumparare, doar e criza nu?