| LolNope a întrebat:

Guys, am si eu o intrebare.
Cum au ajuns la Populare doar intrebari despre ateism/crestinism si cat de gresite/corecte sunt acestea?

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mi se pare o tampenie sa te certi pe cauze religioase... daca ei cred lasa-i sa creada,daca ei nu, lasa-i in pace!
.te certi degeaba, oricum niciodata nu o sa se ajunga la un consens

| VacutzaRoscata a răspuns:

De mult e asastraight face, de aia eu nu ma bag niciodata in discutiile alea stupide

| HepiBăluns a răspuns:

''Populare''?

| LolNope explică (pentru HepiBăluns):

Daca intrii in prima pagina a TPU-ului o sa gasesti langa "Recente","Populare".
Da click pe ele.

| Mindreader13 a răspuns:

Cred oamenii ca întrebările de la religie sunt de fapt de la T\A

Întrebări recente