| anonim_4396 a întrebat:

Hai ca e tare faza asta de la romanii au talent http://romaniiautalent.protv.ro/......etre.html, deci mi-a placut, sa vedeti comportamentu lu mihai petre

8 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Iarasi m-ati filmat cand blestemam?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La 19 ani ai ei are talentul născut o dată cu ea!
Pa, pa.

| CookieșiParty a răspuns:

A fost foarte super! Eu am aflat de Romani au talent de aseara! Ce mai faza! Wow!

| ViseMaicăVise a răspuns:

LOL prea tare! Cica la Mihai Petre: "Piei, drace! PLEEECI!"
Atat de bine si-a intrat in rol.

| HeartBeat_5869 a răspuns:

Buna.
Da,am vazut. Mi-a placut faza cand facea Mihai Petre tongueiei dracelaughingsau ceva de genu`.
Oricum, e talentata fata.Mie mi-a placut si ma bucur ca a primit 3 de Da.
Nu credeam ca o sa fie descoperite asa de multe talente.Adevarul e ca o sa le fie cam greu sa aleaga castigatorul.Parerea mea.
Bye Bye!

| BuburuZza_5861 a răspuns:

Mie mi-a placut rau reactia luilaughing)) a intrat foarte misto in rollaughing)
asta da actorlaughing
pacat ca n`a trecut si pe la andi ca eram curioasa de reactia luilaughing)

| yomikutzaskumpy a răspuns:

Mie mi-a placut reactia lui Mihai Petre. A fost senzational!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing m-am speriat putin cand m-am uitat in ochii ei.

Întrebări recente