| NOBODY a întrebat:

Hai sa facem caritate pentru musca Belinda ce locuieste pe langa Botosani in comuna Saveni!
Imagini:http://i.imgur.com/KUREE.jpg, http://img297.imageshack.us/img297/8103/fly1.jpg

P.s.Aceasta intrebare a fost postata aici pentru ca cauzele nobile nu sunt avtive momentan.Multumim!

Răspuns Câştigător
| CoMyYySiAtat a răspuns:

Pentru ca cauzele
entru ca cauzel
ntru ca cauze
tru ca cauz
ru ca cau
u ca ca
ca ca
caca

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Data viitoare cand o sa ma c*c, o sa ma fac un act de caritate, si o sa trimit handelul prin posta in Silveni!
Sa nu spuneti ca nu fac gesturi umanitare ...chiar daca mustele nu sunt oameni...

Apache
| Apache a răspuns:

Daca stau bine sa ma gandesc seamana cu profa mea de romana...

| giuly a răspuns:

Oh Belinda, atat de finuta, cu o frumusete aparte, asa o delicatete, o fizionomie atat de placuta...
Belinda, mereu vei avea un loc special in inimile noastre!

| pinguinuVerde a răspuns:

Doamne!

Belinda era o...oo...o fiinţă atât de deosebită.

NU o să te uităm niciodată, oh Belinda!

| Pralină a răspuns:

Ohh Belinda...o frumusete rar intalnitasad de ce ea? De ceee?*se aude un plici lovind o musca*...*pauza lunga si ciudata cu o mozica de morga{Lady Gaga Bad Romance} se sfarseste pauza*. Ceee nu am fost eu*troll face*Hopaaa!

Răspuns utilizator avertizat
| Pisicuța a răspuns:

Comuna Saveni.comuna Saveni...Saveni.imi aminteste de ceva...

| pwp a răspuns:

@SomebodyWhoWantsSomeLove :multumesc, dupa ce am vazut commul tau, nu m-am mai uitat happy

Răspuns utilizator avertizat
| Enigmă a răspuns:

Omg. :o
This is the 9th wonder of the world!
Omfg.
Minunatttt.
Imi aduce aminte de miss China-Comunista 1523.
Frumusetea ei se trage din textura fina a pielii.
Minunata fiinta.
Tot respectu` Belinda!

| YepIsSuspended a răspuns:

Îu.Acum vrei sa facem noi cancer sau ce?

| CoMyYySiAtat a răspuns:

@mhn24 - corect, am stat mult sa studiez ( jumate din timp am dormit )

| alleecsandra a răspuns:

Saveni e Oras!

| Feelings a răspuns:

Oh God! ce m`am speriat cand am vazut-o!

Întrebări recente