| cioco1tweety a întrebat:

Hai sa ne descretim un pic fruntile:) http://www.trilulilu.ro/monak/8164516dc736ec

8 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

laughing no comment

| elena a răspuns:

Multa lume necajita...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

laughing rolling on the floor Doamne... Ultima faza a fost tare.Omul ala si-a dat tricoul jos si a inceput sa inoate laughing
Ms pentru site big grin

| maryana5 a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor awlooo rolling on the floor
Doamne! Fereste-ma rolling on the floor rolling on the floor
cred ca daca mi s-ar fi intamplat "as fi facut" ca domnisoara si as fi vaslit cu colacul oh go on rolling on the floor laughing Doamne! rolling on the floor
xoxooo, mary rolling on the floor laughing rolling on the floor

| maryana5 a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor awlooo rolling on the floor
Doamne! Fereste-ma rolling on the floor rolling on the floor
cred ca daca mi s-ar fi intamplat "as fi facut" ca domnisoara si as fi vaslit cu colacul oh go on rolling on the floor laughing Doamne! rolling on the floor
xoxooo,mary rolling on the floor laughing rolling on the floor

| maryana5 a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor awlooo rolling on the floor
Doamne! Fereste-ma rolling on the floor rolling on the floor
cred ca daca mi s-ar fi intamplat "as fi facut" ca domnisoara si as fi vaslit cu colacul oh go on rolling on the floor laughing Doamne! rolling on the floor
xoxooo,mary rolling on the floor laughing rolling on the floor

| kid_5092 a răspuns:

Geniallaughing