| MasterOfDisaster a răspuns:

Cine doneaza bani sa ii cumparam o drujba?

| Criiiiiiiis a răspuns:

Ce te doare un chiron sa-ti bagi intre dinti.
'Emo' Taie`ti mai gatul si esti emo.

| pisoias a răspuns:

Furadanul e mai bun.Nici nu doare nici nu inteapa.Ard doar flacarile lui "nenea Negri" dar noi oricum n-o sa aflam.

| Insomnii a răspuns:

Ine boneaza ca sa-i cumparam o drujba sau un fierastra orice suma e bine venita. faceti si voi o donatie pentru o emo care moare in chinuri ca nu are cu ce sa se taie.
VA MULTUMIM

| Pumpkin a răspuns:

Și primul răspuns e tare de tot:"întreabă un profesionist"
LOL...și mie mi-ar plăcea să am profesia de ajutat emoiști să se sinucidă.

| Reek54 a răspuns:

16 euro de la nenea Reek, alta donatie?
Am vazut niste carlige interesante, de ti le bagi prin gat. iti ies prin ceafa. ar fi numai bune pentru ea/el =)