| smilewithme a întrebat:

Hai sa omoram plictiseala un picbig grin care au fost cele mai penibile intamplari ale voastre in public?laughing
a mea cand eram la scoala, m-a scos profesoara la tabla iar eu in timp ce mergeam m-am impiedicat in fata clasei si toata lumea radea cu lacrimi(m-am simtit putin rusinata dar dupa am inceput sa rad si eu de prostia mea)

sau inca una cand am iesit cu fetele la un suc, am stat ceva timp mi-am comandat un suc, dupa inca unul... iar cand sa platesc am observat ca mi-am pierdut banii si nimeni dintre fetele cu care eram nu mai aveau bani ca sa zic sa-mi plateasca si sa ii dau eu cand ajungem acasalaughing asa ca l-am sunat pe tata sa vina sa imi aduca bani, iar in timp ce il asteptam ne amuzam cu fetele ca ne bagam la spalat vase si nu mai platimlaughing

astept sa povestiti intamplarile voastrebig grin

Răspuns Câştigător
| Ahaaaa a răspuns:

laughing destul de amuzante ale tale. Nu stiu ce sa zic. Am patit si eu multe... cred ca una e destul. deci sa incep:

Eram cu parintii si fratele meu mai mare la niste rude care au o casa de vacanta foarte frumoasa cu piscina chestii, chestii. Fratele meu, pe la 11 noaptea inca era in apa si eu pe margine ma tot plimbam.[mentionez ca era vara si eu aveam cam 5 ani] Pe acolo erau si mama si tata unchiul matusa verisori etc. ei pe terasa si povesteau iar e il tot chemam pe fratele meu la marginea piscinei "ca sa ii zic ceva" iar cand a venit am vrut sa il bag cu capul in apa dar eu am cazut dupa el...laughing FAZAAA Cum eram micuta toata lumea se astepta sa plang dupa ce mau scos din apa dar eu nu am zis nimic. Mama in gluma a zis: Gata! acum mori! [pentru ca aveam o privire speriata] in clipa aceea am inceput sa plang frate!laughing
si cam atat. astept sa vad si alte povestilaughing

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

thinking Eram la munte si intr-o seara, la masa, a inceput distractia. Mentionez ca eram 4 familii.Eram 3 fete si un baietelwinking. Tipu`, fiind cel mai mic, ne-am ferit sa zicem ceva, dar el a inceput :
-Sti cum se slabeste bine?
-Nu, habar n-am thinking
-Nebunii in pat, scapi usor de caloriilaughing)
-Pai atunci de ce mami tau e asa slaba si tati tau grasunel?
-Eheoh go on... Oare de ce... ce daca nu vibratoru`
Bine ma opresc aici, a fost un dialog foarte amuzant, da` imi e ca nu am voie sa scriu unele cuvintewinking
BaFThA`!

| Deeaa a răspuns:

Pai o sa iti zic cateva

Era de Craciun ( mentionez avem 9 ani acum am 10) si nu aveam somn cu gandul la Mos Craciun. M-am dus la bucatarie sa imi iau un pahar de suc si m-am dus incet in sufragerie ( ca sa nu il sperii pe Mosul laughing ) Am vazut un Mos care se uita in revistele mele Playboy si Hustler. Stiam oricum ca e tata de la 7 ani dar nu le-am spus parintilor. Parca ii venea sa scoata foc pe urechi laughing cand a vazut revistele. M-am dus in pat la mine si am inceput sa rad.

Sau una mai tare

Ne bateam in clasa cu laptele. Eram fleasca din cauza lui. Unu din clasa a aruncat cu laptele in tabla. Upppsss! laughing Ne-am ridicat sa strangem dar a intrat profa. La naiba. Noi am zis Buna ziua si cand profa s-a dus inspre tabla. a cazut si a facut... POC. Da stai ca nu e tot. Erau gume pe jos si acolo si-a prins fusta de gumite. Si-a rupt fusta laughing Fetele au inceput sa rada, baieti se uitau la curu ei si in plus ca mai erau si cupluri. Dar stai... a intrat si directorul. CAND A VAZUT CUM SE UITA DIRECTORUL PROFA I-A TRAS UNA PESTE FATA. Noi am inceput sa radem de ne durea burta. A fost tare.

Sau:

Am fost la mama la servici si cand sa mancam mama mi-a dat niste farfurii sa le tin. Era vara si am vazut pe un coleg jos( ca mergeam jos ca noi eram la etaaj sa mancam cu ceilanti) si unu dintre ei a adus o prajitura si m-a intrebat daca e buna. Eu i-am raspuns prin degete thumbs up si din greseala am scapat o tona de farfurii. Era geamul deschis. COOOOOL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai spus-o, eram la mare si mi-am pierdut slipii dar tot eu i-am gasit si de beat ce eram strigam dupa ala care ia pierdut asta iesind din apa pina la genunuchi cu bijuteriile la vedere

Întrebări recente