| uǝʞɔıp a întrebat:

Hai sa va invat ceva:

http://i.imgur.com/oYv6T.jpg
app. nuuu mai raportati

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

In loc sa te joci cu Cola, adumi un wisky...sunt deprimata...si ma duc cateva zile pe campii

| NOBODY a răspuns:

si astfel am facut eu operatie

| Pisicuța a răspuns:

Deeeci.aia era mentosana?
Eu credeam ca e bomba atomicahee hee.

| Serena1993 a răspuns:

Tarelaughing

serios, cred ca am raspuns la multe intrebari acum si cand ma mai uit o data vad ca sunt raportate
cine beeeeeeep le raporteaza?
macar, are curajul sa zica?

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

De ce e cola gri?

| uǝʞɔıp explică:

@Raul9004, nu am mai avut cacaniu in dungi cu picatele roz

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Daplaughing
cool

| Wilder a răspuns:

Puteti sa raportati sau nu, nu o sa mai intereseze pe NIMENI, din cauza copiilor de pe TPU si ego-urilor voastre cat casa, lume si aproape toata campania renunta la asta si multi dintre noi renuntam si la conturile noastre, unii parasind TPU definitiv.

| elasexygagica a răspuns:

Sh eu am incercat experimentul cu cola si mentos, e super tare love struck

| zacusca16 a răspuns:

Iai care raporteaza is fraieri si trebuie inscrisi pe naspa.ro si fraier.ro nu credeti?

| CaRaMiDa a răspuns:

Soooooper tare, esti talentat, voi incerca

| Alleecs a răspuns:

Fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat de multe ori.

Întrebări recente