| BUBULINA a întrebat:

Haideti la ras:)))
si la ginecolog, camera ascunsa
http://www.youtube.com/watch?v=eDlzwm1H5V4

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi.laughing Am stat si ieri cam o ora pe filmulete de genul...laughing Foarte tare!

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

rolling on the floor Ce tare e faza asta.laughingSi ce fel se uitau femeile alea cand le-a sp ca sunt la camera ascunsa.laughing
Ms Bubulina happy

| lia a răspuns:

Dar blondei nici nu ii placea rolling on the floor
Ea a fost singura interesata rolling on the floor

Janina
| Janina a răspuns:

laughing
hai ca asta e buna laughing

| BUBULINA explică:

@eu_o_mare_enigma nu's filmulete mele. eu vreau doar sa va fac sa zambititongue

| bibitza a răspuns:

Prea tare laughing

| urbanghost a răspuns:

Foarte tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super filmuletele tale. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inteles ideea ca nu sunt ale tale, insa faptul ca tu le postezi, ma determina sa ''ti le tribui tie''. sper ca nu te superi? oricum, chiar ai reusit sa ma faci sa zambesc, ceea ce la mine se intampla din ce in ce mai rar in ultimul timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da hai sa radem