| JustinEIubyMeu a întrebat:

Haideti s facem un grup pentru cei carora le place justin bieber cine vrea sa se inscruie sa dea mesaj privat.

Răspuns Câştigător
| DudaYeah a răspuns:

Stiu ca vei da stupid, dar ce e asa trivia / amuzant in aceasta "intrebare"? raised eyebrows

13 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ti-as trimite eu un mesaj privat dar nu ar avea de loc legatura cu Gaystin sau cu grupul tau de animale

| Deyutza a răspuns:

Doamne, în poza aia de la avut. tău am crezut că e o fată, numai dupa aia mi-am dat seama că e vorba de jiastin

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

**** bibăr

Răspuns utilizator avertizat
| Jazzooohs a răspuns:

@Deyutza te mai mira ceva?

| Insomnii a răspuns:

Huuuuuuuuuuuuuu huuuuuuuu tu din ce grota ai mai iesit frate?
*stopeste ecranul cu apa sfintita* piei SATANA.

| dαɴЗ a răspuns:

Alta obsedata? raised eyebrows

| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a răspuns:

Un cuvhappy
Sugi-o...

| GoguMătryx a răspuns:

Wtf? get a life you noob

| GoguMătryx a răspuns:

Daca crezi ca pocitania asta canta muzica adevarata atunci astia ce canta? http://www.youtube.com/watch?v=9sTQ0QdkN3Q Bullet For My Valentine FTW

| eprubetă a răspuns:

Vad ca nimeni nu vrea! Mai bine ''dilatativa'' de pe Pamant! Si mai invata si tu limba romana, pana acum nu am mai auzit de cuvantul ''inscruie'' rolling on the floor)

| ThEcRbOy a răspuns:

In primul rand nu-mi dau seama daca esti fata sau baiat du-te dracul la psiholog, no sa te intalnesti niciodata cu gaystin si il ultimu rand ia-ti o viata nu-ti mai baga pozele lui in pzda happy

| OSteaPrintreStele a răspuns:

Eu nu inteleg ce vedeti toti la justin asta? Aia e muzica ce canta el?

Întrebări recente