| TOoORex a întrebat:

Haideti sa facem o poveste lunga si amuzanta... Cel care spune cel mai haios lucru primeste funda. Incep eu:A fost odata o lampa fermecata care era ascunsa in fundul unui sconcs

Răspuns Câştigător
| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Lampa era pe baterii din alta dimensiune ce generau curent electric la infinit si cand skonxul facea stii tu ce, lampa il curenta si ii explodau parturile si sconcsul a ramas chel in jurul fundului si niocio sconcsoaica nu se uita la el. Atunci s-a dus la vrajitor, insa vrajitorul nu avea putere asupra lampilor blocate in fund. Asa ca skonxul a murit singur, insa lampa si acum se mai afla in fundul sconcsului. Chiar acum Google lucreaza la un proiect de a gasi lampa fermecata (fireste) din fundul sconcsului pentru a scoate Yahoo din afaceri.

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Lungă și amuzantă.

| MâţulMov a răspuns:

Sconcsul s-a ca*at si a iesit lampa afara.
A gasit-o un dinozaurcare s-a scobit cu ea intre dinti, apoi a arunccat-o in capul unui japonez car a frecat-o si si si-a dorit sa-l cunoasca pe ciac, iar dorinta lui...nu s-a indeplinit. END!

| AikkoxD a răspuns:

Şi lampa s-a spart.

| CastraveteMurat a răspuns:

Și sconcsul a spus "De acum nu mă mai iubesc cu câini turbați!"
Și a făcut "bush-bush", lampa a ieșit și a spus același lucru doar că în limba sacră a lampelor c*rve.
Apoi a venit o Vijelie și a furat lampa.
De la Vijelie a furat-o un Salam de casă și apoi a ajuns la mine în curte.
Când am văzut mirosul lampei am dat-o dracu într-un coș de gunoi.
Când am aruncat-o s-a frecat și a ieșit duhul de la budă.
Duhul a spus:
"Tu"
Eu am spus:
"Tu?"
Duhul a spus:
"Nu tu. TU!"
Eu am spus:
"Mă duc la ruși."
Duhul a spus:
"Pa."
Eu am spus:
"Nu."
Duhul a spus(entuziasmat):
"Mai stai?"
Eu am spus:
"Nu, nu mai stau."
SFÂRȘIT!

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Cea mai stupida "poveste".

| CautNume a răspuns:

Si a ramas acolo pana la adanci batraneti.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Sunca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sconcsul a facut partz! si s-a dus dracu lampa

| Aneurysm a răspuns:

Si Guta a gasit lampa si si-a pus-o la gat caci îi din aur. Za end.

| floriasdfg a răspuns:

No.

| Marmun a răspuns:

Si atunci cand sconcsul mergea, lampa se freca intre buci. dupa 3000 de pasi, caci incepuse sa ii placa, duhul magic extenuat si ametit de mirosul indoielnic al gavanei, tasni din lampa verde la fata, fiind la un pas de a imprastia pe asfalt shaorma mancata de dimineata.

| cucarachaalien a răspuns:

Indesata fiind acolo de sotia sconcsului care l-a surprins pe acesta intretinand relatii sexuale cu trei dintre amicele sale.

| yosirestu a răspuns:

Nu cred ca erea o lampa

| pdanutza a răspuns:

Atunci sconcsul a sarit in sus si i-a iesit lampa afara big grin