| Slenderwoman a întrebat:

Heeei! Care a fost cel mai ciudat moment trait de tine?

Răspuns Câştigător
| Maioru a răspuns:

Locuiam la bloc si era in preajma sarbatorilor cand preotul umbla din apartament in apartament.El venea insotit de catre un cantaret care urca inainte pe scara si suna pe la toate usile iar popa intra in casa fara sa mai sune sau sa bata la usa si incepea de la ultimul etaj pana la parter.Sotia a plecat pana la o vecina de la acelasi etaj cu noi si nu a incuiat usa.Eu m-am dus in ultima camera sa ma culc pentru ca eram obosit si am zis sa stau putin intins.M-am trezit cu popa la cap care canta nu stiu ce si dadea cu busuioc peste tot inclusiv pe fata mea.In secunda urmatoare am crezut ca am murit si am inviat, sa dormi si sa te trezesti cu popa la cap.A fost cel mai ciudat moment din viata mea si multa vreme nu mi-am revenit din sperietura.

17 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Acum 2-3 ani am rămas după ore la şcoală. Eram singură în clasă şi am auzit că vine directorul cu un profesor ca să-i arate nu ştiu ce la clasa mea.
De frică, am închis lumina şi m-am ascuns sub catedră.
Ei vorbeau bine-mersi şi eu stăteam acolo ghemuită.
După ce au terminat de discutat au plecat şi am ieşit şi eu de sub catedră plină de praf şi de pânze de păianjeni.

Şi acum mă întreb ce ar fi spus directorul dacă mă vedea.

| Naяutσ a răspuns:

Cel mai penibil si ciudat moment, atunci cand stai la semafor si te holbezi la oameni de pe partea cealalta si ei la tine, iar cand se face verde treceti unii pe langa altii de parca nu s-a intamplat nimic. Sau atunci cand te usurezi intr-un mall, baie la comun etc. si vecinul se uita insistent la tine si tu te grabesti si nu stii cum sa termini mai repede ca sa scapi odata de privirile insistente. Sau atunci cand mergi cu microbuzul vara, si se mai gaseste un rom imputit langa tine, stins cu ''putin''spray, ca ei nu foloseste sapun, sa-si caute prin buzunare iar tu in momentul ala strangi de portofel si de telefon ca de familia ta.

| Seepty a răspuns:

Cel mai ciudat moment al meu a fost atunci cand mergeam cu bicicleta in plina zi si si m-am bagat intr-o masina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un moș m-a oprit pe stradă și m-a întrebat „Mai ai pâine?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cititul acestei întrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când şi-a arătat ( din greşeală, sper ) profa de mate, goliciunea. HORROR.
Sănătate!

| TPUuser199 a răspuns:

Momentele alea in care se uita profii la tine, si nu stii unde sa te ascunzi, ca sa nu te scoata la tabla rolling on the floor. sau acum 2 ani, am stat la pregatire, iar ceilalti au plecat, pe afara. eu nestiind ce sa fac, mi-am bagat castile in urechi m-am intins pe 2 banci, si am stat cateva minute. minute in care diriga striga la mine, insa eu cu castile normal ca nu am auzit-o. laughing))

| AR1373 a răspuns:

Un idiot mi-a zis ca unicornii,zanele, spiridusii, sirenele, si poneii vorbitori nu exista.
Cand l-am auzit mi-am infipt in el cornul magic si l-am transformat intr-un ponei vorbitor, iar el a zis "Nu mai exist".
Ciudat... O.o

| SmileyQueen a răspuns:

Cand strabunica din partea tatalui mi-a zis : " Am auzit ca te-ai maritat."*delireaza* rolling on the floor fata mea atunci a fost de pus la dosarlaughing
SAu mai e unu cand eram in pat pe la 1 noaptea si se aude ceva ca un harsait :S. Era doar frigiderul rolling on the floor

| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Acel sentiment cand il ai cand se uita profu la tine si tu nu stii ce sa faci sau cand te saluta un strain pe strada mi s-a intamplat la scoala ca o fata mai mare ma ma ia in brate si eu habar n-am cine e sau ce vrea de la mine

| MoarteaLaConserva a răspuns:

Am văzut lumina o dată.

| roxanaiasmina202 a răspuns:

Cand cineva m-a sunat si mi-a spus Marioara desi nu ma chema asa!

| elenicaelenutzaelena a răspuns:

Un om m-a indrebat daca ma duc sa ii cumpar paine cu banii mei

| LordMuffinosawr a răspuns:

Am făcut sex fără prezervativ și mi-am dat seama că nici n-aveam nevoie pentru că mâna nu poate rămâne gravidă.