| Cretaker a întrebat:

Hei, a venit moşu and stuff.

http://i.imgur.com/gYCcl.png

19 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

FINALLYYYYYY! Multumim, Mosule! Stai ca acum ma uit la comic, raspunsai doar ca sa fiu prima.

| marrr a răspuns:

Craciun fericit!

| Madison a răspuns:

Nici Craciunul nu mai e in siguranta laughing Dupa avatar as zice ca erai chiar tu? laughing

| carminaburana43 a răspuns:

Nu in ziua de azi deja nimic nu mai e in siguranta, pe citi oameni sunt fericiti de craciun sunt toti atitia oamewni singuri parasiti, fara mama sau fara rudenii pentru care craciunul e doar un motiv de tristete cumplita.

Răspuns utilizator avertizat
| Popcorncubranza a răspuns:

Misto laughing
concluzie: de Craciun purtati masca de gaze laughing

| cretzufinish a răspuns:

De asta are si denumirea de mos, ca daca era tanar poate incapea laughing

| Bastet a răspuns:

laughing

i knew Santa was bad!

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Ce cadou minunat! laughing laughing laughing
Sarbatori minunateeeeeeeeee!

| zOoZoLeee a răspuns:

Asasinu' dracu :-s

Apache
| Apache a răspuns:

Ce sa ii faci daca mosu are curu mare? rolling on the floor merry christamas TPU big grin

| rockelle75 a răspuns:

Buna.
mosu nu are bun simt, adica sa se baseasca? laughing rolling on the floor
hai ca esti comic

| Malvina24 a răspuns:

Foarte taree!

| Cretaker explică:

De fapt... a infundat hornul si tot fumul iesea in camera.
ahah, amuzant stiu :\

Răspuns utilizator avertizat
| Deyutza a răspuns:

Daa foarte periculos e MOshu' asta :-s

Răspuns utilizator avertizat
| Brumilicious a răspuns:

Mei, sa intelegem ca mosul s-a besit? laughing de-aia au lesinat? laughing

| Sconcsiş a răspuns:

Off: lamureste-ne te rog la intrebarea mea
on: rolling on the floor)))