| Florentina9210 a întrebat:

Hei. Care este bancul vostru preferat / amuzant?

mie imi place asta :

In salon chirurgul il intreaba pe pacient:
- Ei, cum te simti?
- Ceva mai bine. Dar parca ieri mi-a dat cineva cu ciocanu' in cap.
- Hmm, cum sa-ti spun... stii, ni se terminase anestezicul...

Răspuns Câştigător
| evelinna01 a răspuns:

Si unul pentru baieti laughing) -Mama m-am certat cu sotul, vin la tine! -Nu draga mea, raul trebuie pedepsit. Vin eu la tine! laughing))

30 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Un tip si o tipa stau la marginea unei prapastii. Ei i se face cald. El ii face vant ಥ_ಥ

| zurick a răspuns (pentru Pricked):

Drăguț noul nickname.
Viața ta a rămas la fel de drăguță?

PSbig grine ce m-ai mințit că Sandor Clegane moare? :v

| RAY a răspuns:

Vine moartea la un barbat si i spune am venit sasi iau viata la care el viata mea te cauta cineva )))))

| Florentina9210 explică (pentru RAY):

laughing))

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

De mine fetele rad mereu, ce trist

| Drimmero a răspuns:

Nu am un banc preferat dar stiu unul misto:
Bula vede o blonda frumoasa si o baga in boscheti. Tipa striga :''AJUTOR, AJUTOR'', la care Bula:''Stai fa ca pot si singur'' Bwuahahaha!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

laughing buna asta. Ce mai faci?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Ce sa fac, astept sa reinceapa campionatul in Anglia sa vad ce mai poate ARsenalul sa salveze sezonul asta, in rest o duc ok. Tu ce mai faci?

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Sunt bine. Am doua stari generale diferite: una buna, una rea. Ambele actioneaza in acelasi timp. Ciudata mai sunt...

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Eu unul sunt total impotriva jihadistilor si a non-liferilor aruncatori in aer! De cand cu stirea din Belgia, am fost nelinistit zilele astea.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Si eu sunt nelinistita, dar de altele. Sper sa treaca mai repede doua saptamani.
Am acel sentiment ca ceva e cum vreau eu, pe moment, dar imi e teama ca se poate schimba pe parcurs. Nu ma intelegi oricum...

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Te inteleg, de cate ori n-am fost si eu in situatia asta, de cate ori n-am fost...

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Eh, se pare ca nu spui unui ''necunoscator''. Si tu ce ai facut?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

M-am luptat cu o raceala si am suferit dupa fotbalul asta. A murit astazi cel mai bun fotbalist din istorie, asa este considerat de multi.Nu l-am prins, cand facea istorie erau parintii mei plozirolling on the floor).

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Daca imi aduci zambetul pe buze in seara asta si ma scoti din starea asta. I will be yours, forever! tongue

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Depinde acum in ce fel vrei sa-ti aduc zambetul pe fatau. Nu vreau s-o fac pe bufonulsmug.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Ma omule! Spune ceva, orice, ce vrea sufletelul tau, ce vrea inimioara ta. Numai spune ceva ca sa rad. Sa ma amuz...

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Daca ti-as spune cate si numai cate am pe suflet, doar zambetul pe buze nu ti l-as da. Daca vrei sa tastam despre ceva anume, o intamplare ceva, ma gasesti pe privat!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

2 scheleti se trag de piele...

| raMLesS a răspuns:

Mie imi place aia cu troleiubuzu când s-a buşit într-un troleibuz, şi în cele din urmă a ajuns pe muntele atos şi sa buşit cu un troleibuz iar apoi a apărut munon şi s-a buşit cu un troleibuz.
În cele din urmă s-a buşit un troleibuz cu un troleibuz în timp ce se buşeau două troleizbuze cu un troleibuz deci practic 1 cu 1 deci nici unu nu au câştigat fiind că s-au buşit cu un troleibuz fiecare adica amandouă s-au buşit cu un troleibuz, troleibuzele, ai inteles sau iti mai explic odata? laughing

| Florentina9210 explică (pentru raMLesS):

Tu ma ''omori'' cu zile pe mine!

| NellieLovett a răspuns:

Ion: Mărie, adu o bere!
Maria: Cuvintele magice?
Ion: Hocus-Pocus tu muiere,
Marș afară după bere!

| TheWomanCat a răspuns:

Bancul meu preferat e "WC turcesc"laughing
Ce parere aveti despre noua mea intrebare?

| Florentina9210 explică (pentru TheWomanCat):

Fa nebuno, vezi tu ce glume faci despre turci, ca eu am un amic turc! laughing

| evelinna01 a răspuns:

Mama cu baietelul iesind de la stomatolog: - Ce trebuie sa ii spui acum lui nenea doctor? Mu... Baietelul cu lacrimi in ochi: - Mu***ule!

| evelinna01 a răspuns:

Si un banc pe care l-am auzit azi : un om vine obosit de la munca. Cand intra in dormitor, nevasta in pat cu altul. Intrusul sare repede din pat si iese pe geam. Omul a ramas masca: ce inseamna asta, nevasta?!? La care nevasta: tineretul din ziua de azi....nici mie mersi, nici tie pardon.