| VibeTrix a întrebat:

Hei happy Ce faceți?
Eu astăzi când am mers la școala, mă aștepta un băiat de clasa a 3-a și voia sa ma pupe pe gură și îmi spunea "iubi"
loooool

14 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Daca aveai chef sa cresti dupa acum un copil, trebuia sa-l iei acasa. Faceati o mare nunta, presupun ca isi dedica toata viata ca sa te intretina el pe tine smug.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am venit de la film.

| R0R0 a răspuns:

Stau pe TPU.
Pe mine m-au "curtat" azi unii de-a 6-a laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Precis vroia o relatie serioasa in vederea casatoriei si schimbului de papusi.Luni te va cere de sotie si marti o sa stabiliti data nuntii, pana vineri presimt un divort si impartirea jucariilor la partaj.

| Croampa a răspuns:

Ascult muzica

| Geanin a răspuns:

Probabil vrea sa niste BDSM...

Zic si eu

| whatevernvm a răspuns (pentru Geanin):

Ce hardcore. Cred ca si ea s-a udat.

| Copac13 a răspuns:

Nu stiam ca esti pedofila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Looool rolling on the floor))))) laughing))
sa te pupelaughing)) clasa a 3-a laughing))vai ca mor rolling on the floor)
nu mai pot vb paaa laughing))

| JetBlueJet a răspuns:

Eu ma uit la Codrin smug (Youtub'arul meu favorrriittbatting eyelashes )

| VibeTrix explică (pentru JetBlueJet):

Si mie imi place de el happy

| DeathOfDreams a răspuns:

Și pân' la urmă ce-ai făcut, i-ai spulberat visele săracului copil?

| VibeTrix explică (pentru DeathOfDreams):

Da laughing si-a luat si o piatra in cap