| Mokaxoxo a întrebat:

Hei! Ce mai faceti?
Eu imi aduc aminte de vremurile bune cand eram tanara si frumoasa....Acum sunt doar frumoasa.

25 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Imi aduc aminte de vremurile bune cand eram doar tanar.
Acum sunt tanar, frumos, inteligent, si extraordinar de modest.

| Musique a răspuns:

Că tot veni vorba, eu îmi amintesc de vremurile alea din tinerețe, în care aveam o față inocentă și un zâbet idiot.
Acum a rămas cu zâmbetul și ura.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Băbăciuneo care ești laughing

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi că bag ura.

| condemnedAntagonist a răspuns (pentru Musique):

Ce ură? LOL.Ură faţă de cine? Cine ţi-a omorât familia? Ai fost în lagăr? N-ai ce mânca? Sau?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Poti baga si-o... ura doua, sa vezi ce urata o sa devii laughing

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Tri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Si mai urata

| Musique a răspuns (pentru condemnedAntagonist):

Ură din aia tristă.

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

K.

| Frunziix3 a răspuns:

Nu, acum esti doar batrana.

| condemnedAntagonist a răspuns:

Ai peste 25 de ani, măcar?

| OnuOnulică a răspuns:

Si eu imi amintesc de vremurile alea misto din 2007-2008...pacat.

| zurick a răspuns:

Eu credeam ca spui ca esti tartaroasa

| єχcєєℓ a răspuns:

Eu îmi aduc aminte acum 4 ani când abia puteam să fac un folder...acum sunt de 10 ori mai bun.Am făcut și o arhivă winrar.
smug

| Kalla a răspuns:

Eu mi-am amintit ca mi-e foame.

| Fridăm a răspuns:

Omor un coş.

| Ayako a răspuns:

Eu imi amintesc cat de proasta eram acum 3 ani.Scriam poezii fara sens.laughing

| Neverwas a răspuns:

Imi amintesc de vremurile in care credeam in prietenie. Proasta mai eram!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, imi amintesc de viata mea de acum un an cand viitorul parea asa de promitator, dar intr-un final am ajuns sa-mi urasc propria-mi existenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaina batrana face supa bunawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi aduc aminte de momentele în care toţi utilizatorii care accesau întrebarea asta îmi citeau răspunsul şi îşi dădeau seama că au făcut-o degeaba.

| Weedier a răspuns:

Îmi rod unghiile.

| Jakoban a răspuns:

Ce face?!

| Rockefeller a răspuns:

Imi aduc aminte ca acum cativa ani era cel mai inteligent, acum....sunt la fel big grin