Ce ai tu cu Lifeless a meaSi DexStaro.Sa nu mai vorbim de Apache.
Esti proasta, cum sa intrebi asa ceva...iti dai seama ca ei sunt printre cei mai buni de pe aicii>>>?
Să știi că eu nu eram aici când ai invadat prima dată T/A-ul, dar chiar îmi pare rău că te-ai întors.
Răspunde-mi te rog la o serie de întrebări:
1. De când nu te-ai mai spălat? că puţi prin ecranul calculatorului; iese duhoarea din boxe
2. Am auzit de o excursie în jurul Japoniei. Te-aş invita să mergi, dar eu nu pot. Va fi mega-distracţie. Toţi fanii Bibăr vor sta cel puţin 3 ore cu capul în apă fără să respire. Ce zici, te alături?
Hei,ce parere aveti despre rahata "@NecunoscutaBieberReginaTPUista"?
*se aude o voce din sala*
-Ca o sa moara virgina!
Sa stii ca astia sunt cei mai buni useri... E adevarat ca Lifeless DaVa DexStaro sunt ei asa mai glumeti si te pot supara dar... Ei nu-s asa rai.
Sa stii ca astia sunt cei mai buni useri... E adevarat ca Lifeless DaVa DexStaro sunt ei asa mai glumeti si te pot supara dar... Ei nu-s asa rai. De fapt is de treaba.
Ai auzit de leacul ala babesc cu benzina, soca caustica si cenusa? Cica daca il bei ai toate sansele sa ajungi la cer slobozit de pinguini
sakura întreabă:
RainUmbrella întreabă: