| MicutzaDragutza a întrebat:

Hei, m-am uitat ieri la vrajitoarea Bibi si e foarte dragut! Va rog sa imi spuneti unde locuieste Bibi, in fiecare seara visez la ea si la cum sunt in casa ei si ma invata magie.Va rog sa imi spuneti unde locuieste ca nu mai pot, toate prietenele mele imi spun ca pot sa mute lucruri fara sa le atinga, va rog vreau sa invat si eu magie! VA ROG!

3 răspunsuri:
| ȘtefiȘtef a răspuns:

Ai incercat sa o cauti in gaura fundului?

Răspuns utilizator avertizat
| Ionut6999 a răspuns:

Stii unde sta? In orasul nicaieri, in vecini cu curaj catelul cel fricos rolling on the floor, curaj a vazut-o da era asa urata ca o stafie, si curaj a imbrancito intr-un iaz. Si inca ceva daca ar exista, nu poti fi prietena si cu hannah si bibi. Bibi si hannah sunt dusmane de moarte, si daca esti cu hannah, bibi te transforma in broasca, asadar mai bine esti cu bibi. get a life, stupid girl!

Întrebări recente