| anonim_4396 a întrebat:

Hei! N-am mai pus de multa vreme o intrebare la T/A, si probabil multi nu ma cunoasteti, asa ca o sa ma gandesc la ceva amuzant si va spun dupa.

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

A fost pastele la tine? ca vad ca ai inviat iar, si cum a fost acolo?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Sunt tot moarta. Fain iadul sa știi.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Cool,ma inviti in iadul tau? sper ca ai trecut peste 18 ani

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Te invit la dracu ***

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vai dar ce intrebare inteligentă ai pus, vad ca incă te mai gîndesti la ceva amuzant, dar cîte zile i ti i a mamă dragă să spui ceva inteligent? Dar ce cucui mare are, domnu Dan, dar ce cap mare (si gol) are, domnu danlaughing

| Drimmero a răspuns:

Am si uitat de tine, domnita.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Ne cunoaștem? straight face

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Incep eu. Am spart faianta de acasa si parintii inca nu au observat. Acum ca am plecat, cred ca este timpul sa le spun.

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Uuu, baiatu e rau smug

| RareşTPUro a răspuns:

Dar de mine iti amintesti?

| anonim_4396 explică (pentru RareşTPUro):

Cum sa nu te tin minte, tocmai pe tine happy cum ziceai ca te cheama?

| RareşTPUro a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce gluma buna! laughing

| anonim_4396 explică (pentru RareşTPUro):

Sarcasm, bravo mai laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce raspuns ar trebui sa dau aici? Nici macar nu e o intrebare.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te pun eu sa raspunzi?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine, atunci, cat de tare ma urasti, pe scara Richter?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa nu zici ca inca mai suferi in tacere big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Orice nu as raspunde, ego-ul si mandria ta, te va face sa interpretezi lucrurile pentru a-mi demonstra ca talia ta de dezvoltare mintala, e cu mult mai mare ca a mea, deci, a nu "zice" in cazul "intrebarii " tale, e mai rational.
PS : big grin, *greata*.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Exact. Mai putin chestia de la PS, cu care nu pot sa fiu de acord, dar totusi ma abtin sa il mai folosesc o data, pentru ca nu sunt chiar asa de insensibil la greturile altora.

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa-ti dea Domnul sanatate!