| VibeTrix a întrebat:

Hei! Sunt Vibe laughing Nu cred ca mai ma stiti, m-ati uitat..era si cazul.
Ce faceti? Sunteti bine?

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Cine p... mea e si vibetrix asta? esti nou pe aici?

33 răspunsuri:
| AccountDeleted a răspuns (pentru VibeTrix):

Adica ai spus mai sus ca erai proasta si ca asa faceai atuncia. Dar a sunat ca si cand au trecut ani buni de cand faceai chestii din astea. Dar nici un an nu au trecut de cand puneai poze big grin mai sunt 5-6 luni pana cand se implineste un an de cand puneai poze cu alte fete la avatar. happy

| VibeTrix explică (pentru AccountDeleted):

Da. asa e. Am avut impresia ca a trecut deja un an. Oricum, eram proasta rau

| RAY a răspuns:

Foarte bine astept sa imi vina copii de la cersit sa am banii de bautura

Întrebări recente