| RoboțelulAndroidDinTelefon a întrebat:

Hei, T/A!
Am revenit, dupa o perioada (destul de) lunga de timp. Din pacate, in ultimele saptamani profesorii astia (nebuni) ne-au dat la teme de ne-au rupt. Clasa a 7-a, deci...
Ce s-a mai intamplat pe aici? Cine sunt utilizatorii noi?
Apropo, cum vi se pare noua categorie si ce vreti sa va aduca mosu'?

20 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

2000... mă duc cu ai mei.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Oaaa, clasa a 7-a, so bad boy, very hardcore

| zurick a răspuns:

De la mosu vreau:
Gogosari laughing
Nu de alta, dar il iubesc pe gogo
*ce misto o sa fie cand o sa aflu cine e gogo laughing*
Cei ma asa de grea clasa VII (idioata era cuvantul potrivit, hmm oricum TOATE-S LA FEL de idioate)
Hai mai zi o data ca ai profesori nebuni si te lovesc, auzi la el ...Nu cred eu ca l-ai intalnit tu pe proful meu de mate.Si pentru ca-s un suflet maslina nici nu ti-l doresc.
Noua categorie mi se pare ca ne fura userii noi...
Tu ce-ai mai facut, ce-ai mai aruncat in aer si cat serbet ai consumat?

| suităr a răspuns:

Frățioare! big hug
Ceva cu 'telefonie, și sunt absolut sigură că-mi aduce mănuși.Dar eu vreau...um...vreau,chiar nu știu.

| LordBolton a răspuns:

Eu as vrea sa vina userii plecati recent. (macar de Craciun) *asta ar trebui sa ne aduca mosu'*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu-s nouă, mă târăsc pe-aici încă din 2010, dar la câte conturi suspendate am avut... thinking

Acuşi te lipeşti tu de examensmug Unde stai?

Îi naşpa categoria.

Păăăi, dulciuri şi margarină. ţie?

| RoboțelulAndroidDinTelefon explică (pentru anonim_4396):

Stau in prima banca. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru RoboțelulAndroidDinTelefon):

Eu în antepenultima bancă...
Mă simt puţin ciudat, simt că-s în 2012 şi se apropie 2013-ul, parcă retrăiesc vremurile când îi distram anul trecut în decembrie pe ăştia de la t/a cu întrebările mele thinking

Eşti coleg cu Preşedinta?smug

| RoboțelulAndroidDinTelefon explică (pentru anonim_4396):

Nieet... ea sta in Vaslui, eu in Brasov.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RoboțelulAndroidDinTelefon):

Ce distanţă usturătoare e între voi doi... sigh Anul trecut am fost în Braşovsmug
Hehe, eu stau în Bucureşti cool.

| suităr a răspuns (pentru anonim_4396):

Nup,ne-am făcut cont pe TpU in aceeași zi laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru suităr):

Ştiam asta demult laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să vezi numai cum e clasa a 10-a(mai ales dacă eşti la mate-info).

1.E şi mai pustiu ca înainte.
2.Mi-e lene să-i enumăr.
3.Multe...

| RoboțelulAndroidDinTelefon explică (pentru anonim_4396):

Si eu vreau la mate-info. Spune-mi cate ceva de profilul asta. Cum ti se pare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RoboțelulAndroidDinTelefon):

E fain, mai ales dacă te pricepi cât de cât la mate.

| lalaballet a răspuns:

Cerede-ma ca si pe noi ne-a ruprt cu temele astea afurisite! blestemat cine le-a inventat!

| CrazyName a răspuns:

1.a 2.c 3. a Medie raspunsuri: b

| Skay22 a răspuns:

,,Fratiueree ", te iubesc! Pentru ca ma intelegi laughing. Eu nu sunt utilizator nou, doar ca mi-am schimbat numele si am REinceput sa intru pe acest cont. Eu, sunt o GHINIONISTA. Ziua mea e pe 22 si Craciunul pe 25. Deci, nu cred ca o sa am parte de multe cadouri laughing. Oricum, despre noua categorie. Parere? N-avem. 0! Nul! Neutru! laughing Pai, e,, naspa " de tine ca stai in prima banca ( Sper ca ai observat ca am zis naspa in ghilimele ).

VREAU SOSETE!

| ace02 a răspuns:

Scoala nu o sa va ajute prea mult, toti care aveti 10, o sa pierdeti examenu vietii, sa nu ai o viata degeaba ai 10.

| Alylulu a răspuns:

Si eu sunt clasa a 7 a.
Profesoara de chimie este cea mai nebuna profesoara.
Cand scapam ceva pe jos spune ca facem intentionat...