| Ađřıαηηα a întrebat:

Ce va doriti sa aveti dupa ce va casatoriti, baieti sau fete? Fundabatting eyelashes [va rog luati-ma usor, sunt noua pe aicibatting eyelashes]

Răspuns Câştigător
| 12AA a răspuns:

Si fata si baiat sa nu ma supar nici eu nici ala (care o fi tatal ) laughing...si te obisnuiesti nu e greu happy

35 răspunsuri:
| W3R4 a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

Ce cu grija, ca asta-i adevarul! laughing
Barbatul doar se simte bine, iar noua luni de zile, femeia se chinuie cu "monstruletul" din ea!
De ce sa nu sufere sufere si barbatul nitel!
Dar lasand discriminarea la o parte, te intreb si eu acelasi lucru:
tu ce iti doresti:fata sau baiat?batting eyelashes

| Ađřıαηηα explică (pentru W3R4):

Ambele happy

| fihao a răspuns:

Eu as vrea dihorirolling on the floor

| DarkBlood32 a răspuns:

Siamezi rolling on the floor

| kyara10 a răspuns:

Si fata si baiat

Întrebări recente