| PastilutsaCuEfecteLacrimogene a întrebat:

cum pot face brelocurile scoubidou? fara linkuri pentru ca nu imi folosesc. funda:X

8 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

...si rabdare

| pinguinuVerde a răspuns:

Cu mult talent

| pinguinuVerde a răspuns:

Ce copil prost eşti ...de ce dai stupid şi nefolositor? Te simţi?

Asta e categoria, dacă nu-ţi convine marş de aiciwinking
Văd că ...cu voi ăştia şmecheri cu stupid sunteţi mai stupizi decât nişte cerşetori de funde.
Dacă dai stupid la răspunsul meu eşti cel mai haladit om de pe Terrawinking

| pinguinuVerde a răspuns:

Dacă te simţi nu am ce să-ţi fac, altădată să pui întrebarea unde trebuie happy
Nu ai ce căuta la T/A şi nu-mi spune mie că am venit aici cu nu ştiu ce când de fapt ai apărut tu din gara de nord ca să-mi faci morală... eşti prea penibilă.
Deci şhh, guriţa mică :*

| Afdsa a răspuns:

...şi îndemânare.

| Afdsa a răspuns:

Ce copil frustrat.

| Pumpkin a răspuns:

>scoubidou

Aaahahahahahahaaaaaa,de mult nu am mai ras asa.

| PastilutsaCuEfecteLacrimogene explică:

Cri...mie chiar nu imi pasa ce spune o copila lipsita de inteligenta care a venit la t/a cu gandul sa para amuzanta dar ea nu e delochappysi nu imi pasa ce crezi u despre mine.asa ca silenthappy