| Mimi_7805 a întrebat:

batting eyelashes
Deci. as vrea sa stiu ce inseamna "ishimasho" e un cuvant in japoneza. pe care varmiu il zice toata ziua. straight face si as vrea sa stiu ce e thinking El nu vrea sa imi zica sad.
DAU FUNDITA :X

Răspuns Câştigător
| Deyutzica a răspuns:

Nu are traducere.Ori e un nume ori a inventat el acest cuvant. Poate el nu vrea sa iti spuna pentru ca vrea sa te faca curioasa de ceva ce nu exista.

Funda>?

3 răspunsuri:
| AndradaNicoletaRaluca a răspuns:

Buna.Acest cuvant este un numewinkingdeci nu are traduceretongue. Fundita?puppy dog eyes.

| Bya132 a răspuns:

Un nume, sau un cuvânt inventat, pe care "îl stimează".

| alchie a răspuns:

Nu exista un cunvat ishimashou in japoneza. Probabil a auzit gresit ikimashou (care inseamna hai sa mergem!)

Întrebări recente