| Duta_Alexandra_1998 a întrebat:

Scrieti-mi cele mai tari farse de 1 aprilie(care sa pot sa fie facute la scoala) se pun si alea pentru profesori! Muhaha! Dau FUNDA la cele mai amuzante! sa nu fie complicate rau

4 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Ma mai gandesc

| GiAnca a răspuns:

Chiar vrei sa ti-o iei rau de tot.Sa-mi spui ce nota la purtare ai primit dupa farsele alea.

| Almássy a răspuns:

Daca esti fata faci ca minelaughing te trezesti la 6:00 sau na ceva mai devreme inainte sa ajunga cei din clasa ta iei un sutien ti-l pui peste haine si stai la usa happy

| Duta_Alexandra_1998 explică (pentru Almássy):

Tare ideea! dar n-am curaj! laughing)