| Zurii a întrebat:

Heii TPU! week-endul asta sunt singura acasa! ce sa fac...o sa ma plictisesc. Vreo idee geniala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 14 ani? Perfect!
Invita-ti prietenul de 17 ani acasa si...
vedeti voi.

| Zurii explică (pentru anonim_4396):

Nu am 14 ani, am 15.

| ஜAliSeeஜ a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai copii?laughing cred ca ai fii cel mai bun parinte=]]

26 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Mancam seminte cu AikkoxD.

| Ashadow a răspuns:

Desigur! Toate ideile mele sunt geniale.

| Zurii explică (pentru Ashadow):

Zi`mi si mie una!

| Ashadow a răspuns (pentru Zurii):

Pai hai sa ascultam Nyan Cat-ul de 10 ore! Eu mai am 9 ore si 59 de minute din ea si deja am dat-o in diabet.

| drogh a răspuns:

Ai grijă să nu te invadeze vreun hoţ. Pregăteşte-te cu idei geniale ca în filmul acela,, Singur acasă''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partyyy, cu Teddy bear.

| Zabbyel a răspuns:

Invita toti prieteni/prietenele si dati 1party love struck

| 00AName00 a răspuns:

Da-te cu capul de pereti.E distractiv.

| Weedier a răspuns:

Sinucide-te.

| MaxKiller911 a răspuns:

Poti da un party, poti asculta muzica-n blana sa faca vecinii reclamatii, sa strici totul prin casa ( nu iti recomand) sau sa chemi niste prieteni sa sa va uitati la filme de groaza...

| TheDifference a răspuns:

Sinucide-te. Ca tot ne aburesti de cateva saptamani ca te sinucizi.

| Zurii explică (pentru TheDifference):

Ce idee buna! Cum de nu m-am gandit la asta?!

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Da dute-n.....Africa.

| Chronicles a răspuns:

Desfundă wc-uri.

| ooolifeoolol a răspuns:

Pai ai putea sa ma chemi pe mine la tine.

| Incepator01 a răspuns:

Clatite.

| šïηηεr a răspuns:

Bagă o şhaorma în tine.

| dyana200311 a răspuns:

Un party sau un film cu prietenii, sau muzica la maxim o iesire in oras, o plimbare prin parc seara

| RaniaStill a răspuns:

Iti trimit un vibrator? sa ai ce face?

| Florentin98 a răspuns:

O idee genial?! vrei sa iti zic eu o idee geniala?! esti singura da melodia preferata la maxim si fa ca toti dracii prin casa! sau fa o petrecere ia-ti cativa prieteni si facetio lata! funda?!

| AlexAlexandruAlxx a răspuns:

Cheama pe cineva la tine acasa 2 prietene, 3 prietene, 4 prietene cum vrei. Uita-te la vreun film horror, actiune sau comedie mie cam astea imi plac. Daca nu, iesi afara, la plimbare, ca mai putin si vine vara!
Cius :-)