| SexyDeya a întrebat:

Heiii TPU! Imi puteti spune si mie niste bancuri? Dau funda celui mai amuzant banc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O fata in varsta de 17 ani lucreaza de o luna la un bordel, fara ca nimeni din familie sa stie. Intr-o zi, politia a scos toate fetele in strada, pentru control. Trece bunicuta fetei pe acolo si-si vede nepotita.
-Ce faci aici, draga?!
-Stii, bunico, am auzit ca se dau portocale gratis.
Cand a auzit, babuta s-a asezat la coada. Cand ii vine randul, politistul o intreaba:
-Doamna, la varsta dumneavoastra, inca mai puteti?
-Da! Imi dau proteza jos si le sug bini di tot!

2 blonde la dus:
-Imi dai te rog samponul tau?
-De ce?
-Al meu e pentru par gras si al meu e ud.

De ce alearga o blonda in jurul dusului? Pentru ca pe sampon scrie Wash & Go.

Sper ca te-au facut sa razi! O zi magarita in continuare!laughing

4 răspunsuri:
| xMary a răspuns:

Zi-mi, te rog, că aia din poza ta nu-i tipa din LalaShit.

Răspuns utilizator avertizat
| VeveritaBestiala a răspuns:

Toate bancurile sunt amuzante...straight face