| anonim_4396 a întrebat:

Helău frumoşilor. Ce mai faceţi? :3
Eu bine, mersi de întrebare.
Voiam să vă zic că v-am visat. >:
Totul începu aşa...
Mă trezisem dimineaţă din cauza telefonului care suna întruna. Era vreo 10 ceasul. M-am ridicat din pat cu intenţia de a mânca ceva, dar din păcate nu mai aveam praz. Se pare că Ridiche (iepuraşul meu) a intrat când l-am lăsat deschis, da, mi se întâmplă mai mereu. Aşa, şi după asta... am decis să aprind calculatorul şi să-mi folosesc cheiţa pentru a deschide uşiţa t/a-ului. Şi ce credeţi c-am văzut? Mare, la întrebări recente, era una de genul "Zombilici, mă iubeşti? Căci eu da. *sărut lung şi salivos*" Mdaaa. *5 minute de pauză, insert înjurătură here* Nu mai spun cine era autorul, un anumit blonduţ pe aici... >.< După asta m-am înroşit ca roşia stricată din frigider şi am deschis geamul. Vântul ăla idiot mi-a stricat părul catifelat, aşa că mi-a luat o oră jumătate să-l refac. Mă aşez şi mai citesc întrebările. Era un video cu Daisuki care îl înjura pe Sleep prin somn. Am ieşit de acolo, căci Daisuki face mai urât ca zebra când vorbeşte despre Sleep. Mă uit eu în josul paginii şi zăresc o întrebare postată de Ashadow, cică vrea să-l prindă pe cel care se dădea drept el şi să-i sechestreze yaoi-urile şi mama, pentru ca apoi să-l închidă într-un borcan cu murături. Haruko postase şi un gif cu Ashadow, tipica privire sadică şi plictisită. Recunosc, n-aş vrea să mă aflu în locul ăluia. Trecând peste asta, cea mai interesantă întrebare mi s-a părut cea a lui ksuper 31, care întreba dacă Potato poate să rămână însărcinată fiindcă a înghiţit un cartof. Mi-am irosit zece minute din viaţa mea super extra palpitantă citind aia. Oh, gândurile revin. *se duce la baie* Am revenit. Ce spuneam? Uh, da, şi raspunde Glumetz zicând că dacă l-a mâncat curăţat şi crud are şanse. Am râs fără motiv. Fără motiv, v-aţi prins? *râde până leşină* C-Ce s-a întâmplat? Nu mai contează. Cam astea au fost întrebările, dar dacă vreţi, continui. După ce mi-a scăzut IQ-ul cu şapte puncte, am decis să intru pe youtube, şi acolo era un video cu xXsweetgirl99Xx care ne învăţa cum să mâncăm sănătos. Azi 4 ciocolăţi, mâine 6 îngheţate şi pe urmă 3 legume, sănătoase, bune bune. Şi de aici mi-am amintit din ce cauză mă trezisem, aşa că, neavând nimic de mâncare, m-am culcat la loc, şi visul s-a repetat până la nesfârşite. Adică până când m-a trezit Dicky pentru că îi era foame. Sfârşit.
Dacă vi s-a părut interesant, like virtual.
Dacă nu, mă duc să-i ascut colţii lui Dicky.
Ah, da, era să uit.
Voi ce-aţi visat noaptea trecută? Să vă aud, perverşilor. smug

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Am visat ca am de scris 5 variante la romana pana maine. Ce cosmar. >.< Ahh, chiar am.

| AirănMeidăn a răspuns:

Prea mult de citit

| TiberiuFasole a răspuns:

Nuuu... sa vezi ce-ti fac. Pe mine de ce nu m-ai pus?

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Să ştii că m-am gândit să te pun, dar... nu prea ştiu cine eşti.
Acum că ai maşina aia cu Sebastian îmi pare rău. :c
Cum mă revanşez? smug

Răspuns utilizator avertizat
| ksuper31 a răspuns:

Macar nu mi-ai pocit nickname-ul... Ty fo' dat.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreyBorona a răspuns:

Tractoare

| MnMine a răspuns:

Chiar crezi ca o sa citesc tot ce ai scris?

Întrebări recente