| Denisaa a întrebat:

Hey! Am gasit o intrebare in care, un utilizator TPU intreba de altul.Si raspunsurile erau ceva de genu' : "si-a stres contul"...sau alte raspunsuri spuse la misto.Deci, intrebrarea mea este...de ce isi sterg utilizatorii conturile? Au gasit ceva mai bun ca TPU?

Am pus intrebarea asta doar asa.Si totusi... dau fundita:Xhappy

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Unii isi sterg conturile pentru ca nu mai au de gand sa intre aici si ce rost mai are sa tina cont-ul? altii il sterg din diferite altercatii dar nu cred ca asta e un motiv suficient de bun pentru a-ti sterge contul, exista dreptate si pentru ca se ia unii de mine asta nu inseamna ca eu trebuie sa-mi sterg contul aici! Imi place TPU si nu am de gand sa nu mai intru doar pentru ca sunt niste persoane rautacioase aici!

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Se satura sa vada aceleasi chestii mereuoh go on

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Îşi şterg conturile din cauza unor certuri sau din simplul fapt că nu'i mai ajută la nimic contul sau nu intenţionează să mai folosească acest site happy

| Barbie_9607 a răspuns:

Unii utilizatori isi sterg conturile pentru ca simt ca unii ii iau la misto atunci cand raspund la intrebarile lor ( am vazut cateva cazuri zilele acestea in care spuneau ca vor sa li se stearga conturile) sau poate pur si simplu nu vor sa mai fie alaturi de noi, TPU happy