| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Hey...Am primit si eu boala cu aceste comicuri:))
http://i.imgur.com/QIEan.png sper sa vva palca.nu va bateti joc
merci.si niste idei
bye

Răspuns Câştigător
| Pisicuța a răspuns:

Eu ti-am zis ceva despre originalitate si tu faci alta, nu ma ascultati deloc vere, zici ca sunt profu' de tehnologica cand povesteste ce s-a intamplat :-j
P. S. remake after ya: http://i.imgur.com/2fAON.jpg

5 răspunsuri:
| 인스피릿 a răspuns:

Tu iti bati joc de noi.
In primul rand, ala nu e un comic.
In al doilea rand, nu ai talent, nu te apuca ca o sa te alunge ca pe iustinel.

| Deyutza a răspuns:

Aha...nu vrei cam multe? adica idei de comicuri? nu era ideea sa fie cat mai originale si amuzante? daa ce mai originalitate laughing
ps: asta nu e un comicwinking

| Muflă a răspuns:

Hei, vreau o idee originală de comic, cu acțiune și tot ce trebuie big grin Preferabil să-l și faceți voi pentru mine iar eu doar să-l postez, o să vă dau în schimb o fundă care nu se mănâncă și nici nu te gâdilă sau alte d-astea, dar dă bine în profil smug Come on, de ce nu se bagă lumea!?

| NuConteazaCineSunt explică:

Mda...era un inceput.
ma gandeam sa fac
chatterbox

| Pisicuța a răspuns:

@Byanka, un inceput destul de bun... daar mai contureaza si exerseaza inainte sa il postezi pe urmatorul

Întrebări recente