| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Hey, ati vazut intrebarile astea de pe blog?

1. Cum pot fi o sirena?

2. Poti sa nasti purici daca te musca unul?

3. Auzitzi, vi se pare ca ochii mei sunt pria patrati sau ar trebui sa fie mai triunghiiulari?

4. Cum pot sa devin varcolac? Nu inventati!

5. Ce trebuie sa pui pe banane flaumbate ca sa ia foc? plz fundita!

6. Daca mananc ciment o sa mi intaresc sistemul imunitar?

7. Am chef de mestecat gumabig grin

8. Cine stie sau are site-uri cu papuci de nr 35 de preferat tocuri dau funda si vot

9. VOTsiFUNDITA cine are tocuri frumoase care sa poata ajunga in arad si sa fie marimea 35?

10. Dau funda pe gratie!

11. Cum ziceti sa ma frizez…Am parul negru.1,75 m intaltime…big grin(astept sugestii)

Pute-ti sa raspundeti aici daca vreti.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Te bagi cu funduleţul în apă şi aştepţi. Adu-ţi de papa şi pernuţă, să nu te plictiseşti. ( 3-6 anişori; mulţi înainte!)
2. Cum să nu! Sângele tău ia contact cu trompa lui, astfel realizându-se fecundaţia. Puriceii însă ies pe fund.
3. Să nu te superi, însă mie mi se pare că îs un pic cubici.
4. La Sighişoara cu tine!
5. Cred că... aprinzi aragazul si prajeşti bananele la el.
6.Imposibil să nu. Eu am mâncat miere şi acum am lipici la toţi băieţii. Ciudă ţie.
7.Pace ţie. 8. Eu ştiu un truc prin care poate apărea un site. Trebuie să ţii apăsat în acelaşi timp ALT şi F4.
9. Îmi pare rău, locuiesc în bloc, nu în Arad.
10. Mie îmi plac fundele, dar nu le-aş da pe gratis!

1 răspuns:
| LolNope a răspuns:

Am chef de mestecat guma...