| RainmakerX a întrebat:

Hey cunoscuti cat si necunoscuti de la T/A. Dante /Preetyboy /NeoMinerva/Kaori-chan s-a lasat de TPU T_T?
Doar asa, intreb de curiozitate. Stie cineva?
Scuzati categoria. Am intrebat aici intrucat il cunoaste mai multa lume.

Răspuns Câştigător
| syd2 a răspuns:

Eu cred ca el nu mai are nevoie de voi.
Semnat Putin.

| RainmakerX explică (pentru syd2):

Gata,m-am prins. Bafta smug

| syd2 a răspuns (pentru RainmakerX):

Te-ai prins? Fara griji nu sunt el.

| RainmakerX explică (pentru syd2):

Nu asta am vrut sa zic(Nu in totalitate cel putin...). Am gasit inlocuitor deja. :3 Pe tine.
BTW Merci ca mi-ai recomandat anime-ul My Little Monster.Ce anime-uri iti mai plac?

| syd2 a răspuns (pentru RainmakerX):

Imi plac alea de dragoste, si Fairy tail mi-a placut doar primul sezon de al doilea si-au batut joc producatorii.

| RainmakerX explică (pentru RainmakerX):

Inafara de
Shigatsu wa kimi no uso. ^_^

| RainmakerX explică (pentru syd2):

Nu m-am uitat la Fairy tail. E un pic cam mare pentru mine. Prefer anime-urile mici de vreo 24 de episoade. Oricum am auzit ca este frumos.Se uitau niste colegi la el mai demult.

34 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

E aici, în umbră.
Ai grijă când stai cu spatele.

| KillMePlease a răspuns:

,,dure-m-ar capu' "
--- replică celebră-n clasa mea
sau...fosta mea clasă sad
ei da, ce bine c-am scăpat de ei

| KamaSutra a răspuns:

Sper ca dastraight face

| syd2 a răspuns (pentru KamaSutra):

Aha, sunt inca pe site si voi sta aici vesnic, si nu spera ca voi pleca, fiindca voi fi aici. http://38.media.tumblr.com/tumblr_m1f0ozGVEm1rssfdao1_500.gif

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

thinking

| RainmakerX explică (pentru syd2):

E bine sa stiu ca nu o sa ma lasi singur cu cei de la T/A. (Mi-e frica de unii dintre ei ^W^)

| SergiuBoss11 a răspuns:

Da,mi-a pus la indoiaala atotputernicia, asa ca l-am exterminat, nu numai de pe TPU

| LePotato a răspuns:

Sper ca s-a lasat.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

E pe aici, sta în umbră... Cică vrea să își șteargă contul

| Croampa a răspuns:

Si-a sters contul! big grin

Funda? big grin

| RainmakerX explică (pentru Croampa):

Nu,pe bune, ma intereseaza in mod special daca s-a lasat.Din cauza lui si a lui Depress/Conquete m-am reapucat de TPU. Deci chiar s-a lasat?

| Croampa a răspuns (pentru RainmakerX):

Da, a trimis cerere sa-i sterga contul si daca observi, nu mai gasesti nicaieri dovezi ale existentei lui pe TPU. Deci chiar si-a sters contul. straight face

| RainmakerX explică (pentru Croampa):

Eu il gasesc peste tot cu numele PreetyBoy. Are toate raspunsurile si intrebarile intacte...Cine stie? Mai vedem.

| Croampa a răspuns (pentru RainmakerX):

Eu stiam ca vrea sa se lase, dar nu e sigur nimic. Mai vedem, asa e!

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Tu cred ca nu stii cum se foloseste "din cauza" si "datorita" waiting.

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Eh,tot una. :)) Ati facut un lucru rau, m-ati facut dependent de TPU, de aceea nu am pus "datorita". Glumeam...asta primesti daca scrii repede. Acum nu mai omorati si voi lumea cu asta.
http://imgur.com/ofyftrS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe bune? Cat de orbi sunteti sa nu vedeti ca încă este pe site. Frate.

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Nu a mai intrat de ieri pe site. Ne asteptam la ce e mai rau T_T

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios? Nu l-am terorizat destul? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Eu nu ma astept la nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Asimilatorul Croampa. laughing

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am inteles dar tot e amuzant! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Asimilator= asasin, ucigași
Cum obisnuiesc eu sa spun "Ba Minere ba" acum o sa spun "ba Croampo ba"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A vorbit de pe contul nou cam cu toti care ti-au raspuns la intrebare, dar ei se prind mai greu.

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Cont nou? Altul decat NeoMinerva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Da.

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Aha,merci! Aveau dreptate cei de pe aici...sa fiu atent peste tot. Poate chiar acum ne priveste tongue

Răspuns utilizator avertizat