| RainmakerX a întrebat:

Hey cunoscuti cat si necunoscuti de la T/A. Dante /Preetyboy /NeoMinerva/Kaori-chan s-a lasat de TPU T_T?
Doar asa, intreb de curiozitate. Stie cineva?
Scuzati categoria. Am intrebat aici intrucat il cunoaste mai multa lume.

Răspuns Câştigător
| syd2 a răspuns:

Eu cred ca el nu mai are nevoie de voi.
Semnat Putin.

34 răspunsuri:
| RainmakerX explică (pentru syd2):

Nu m-am uitat la Fairy tail. E un pic cam mare pentru mine. Prefer anime-urile mici de vreo 24 de episoade. Oricum am auzit ca este frumos.Se uitau niste colegi la el mai demult.

| syd2 a răspuns (pentru KamaSutra):

Aha, sunt inca pe site si voi sta aici vesnic, si nu spera ca voi pleca, fiindca voi fi aici. http://38.media.tumblr.com/tumblr_m1f0ozGVEm1rssfdao1_500.gif

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

thinking

| RainmakerX explică (pentru syd2):

E bine sa stiu ca nu o sa ma lasi singur cu cei de la T/A. (Mi-e frica de unii dintre ei ^W^)