| DeeaUcideVisse a întrebat:

Hey lumeee!
Am mai facut un comic http://i.imgur.com/GKqR6.png
[ bazat pe o poveste (ne)adevarata ]
http://www.TPU.ro/......ainele-da/

deci ce ziceti?
[nu e foarte reusit ]

7 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Lol...nu,sunt pupincur dar e super tare.sincer apreciez ca am aparut in comicbatting eyelashes

| BlackVeil a răspuns:

Misto grafica.

| CautNume a răspuns:

E misto cat de cat dar data viitoare deseneaza mai binewinking

| AnemonaP a răspuns:

Capra martiana rolling on the floor esti tare happy

| DeeaUcideVisse explică:

Mss alll big hug
@Anduuu da poate o sa te bag in partea a 2
@Anonim4ever da chiar muream daca il puneam pa comics ` daca nu ai vazut intrebarea pe care e bazat este de la T/A
iar la comics pun astia niste intrebari mai idioate ca la D/S
@Kaufland ( esti fara sau esti baiat?) laughing da o sa te bag in partile urmatoare

| Anduuu a răspuns:

Nu-s pupincurista dar sa stii ca-mi place comicul tau! Ai talent, continua!happy Poate ma bagi si pe mine sa zic si eu 2 fraze...mi-ar placea sa zic ceva gen:Haideti sa luam gogosi! PA, PA

| MiculUsar a răspuns:

Imi place grafica.Dar mureai daca il postai la comics?