| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a întrebat:

Hey pss. ps. da tu, tu vino să îți zic ceva, dat tu Neverwas... fluturi >:)

Exceel flutrele tău e gata : http://sketchtoy.com/48161448

Și de ce ție frică Neverwas de fluturi?

22 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Vai ce futogenic este
puppy dog eyes

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru єχcєєℓ):

E albastru cum l-ai vrut. Albastru nocturn.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Mulțumesc
kiss

| suităr a răspuns:

Mi faci și mie unul?

Mai portocaliu, așa.happy

| Neverwas a răspuns:

Aaajuuutooooooooooooooooor!
Fluturi! Viermi cu aripi care simt gustul cu picioarele! crying

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru Neverwas):

Data viitoare adică mâine-poimâine desenez un pisic îla te miroase cu nasu.

| Neverwas a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Nu mi-e frica de pisici!

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru Neverwas):

Deci ți-e frică de toate insectele în general sau doar de cele frumoase așa ca fluturi?

| Neverwas a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Fluturii de noapte!
Odata, cand eram mica si ma jucam prin curte, asa pe la inserat, am gasit in iarba un fluture cap de mort, iar cand am incercat sa-l ating a scos un sunet ca un chitait(este modul in cate fluturii cap de mort se apara de pradatori, da' eu eram micuta si nu stiam) iar eu m-am speriat.
De atunci mi-e frica de fluturii de noapte. Cu cei de zi n-am nici o problema.
P.S. Da, mi-e groaza de toate insectele!

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru Neverwas):

Da fluturi care îi fac eu sunt de zi * orecum * doar că așa sunt ei ies în evidență în tot negrul ăla... da deci. cum să fac să îi fac să pară de zi : să i desenez pe fundal alb / galben?

| Neverwas a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Deseneaza-i cum vrei, tu esti artistul! happy

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru Neverwas):

Da dar îmi plac provocările happy

| Neverwas a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Atunci fa un fundal frumos in spatele fluturelui; de preferabil ca o jungla.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru Neverwas):

Junglă urbană sau rurală? laughing

| Neverwas a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Fa doua desene diferite, cu fiecare dintre ele.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

E foarte dragwww :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://sketchtoy.com/48198748

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu poti sa desenezi orice vreau?

| Bia001 a răspuns:

Poti, te log, sa desenezi si o flocoșenie flocișibilă, de preferat câine. puppy dog eyes

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru Bia001):

Deja mai am și o piscă pe listă fac câinele pe urmă. O să dureze până fac toate desenele Nu te superi dacă o să fac și pe foaie îi fac o poză si îl postez ( Bine nu toate desenele, unele o să le fac pe foaie încerc să fac și câinele pe site = dacă am timp ).

| Bia001 a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Ok.nu contează pe ce sau cand il faci atâta timp cat il faci.

| LเttlєNєкo a răspuns:

Imi desenezi si mie un fluture? puppy dog eyes

Întrebări recente