| anonim_4396 a întrebat:

Hey T/A! tongue ( Va provoc! )

Ati citic asta pe " Faceboom"? :

Daca adun PESTE 50 like-uri,
Pana pe 24 decembrie,
O sa ies afara in pantaloni scurti si tricou,
Am sa fac si o poza pe care o pun pe Facebook.
Ai tupeu? Pune-o si tu pe peretele tau!winking
Ia sa vedem! happy

Eu zic altfel :

Daca ca raspuns la intrebarea asta primesc peste 35 de raspunsuri pun o poza ( normala ) cu mine pe TPU ( cu ImageShack )

Acum intrebare :

Ai avea curaj sa pui o poza cu tine ( oricare ) pe T/A stiind ca toti o sa te critice?

{ funda n-avem } tongue

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cam juma' d'aci ştie cine-i Diana.
Şi tot juma' nu m-au criticat.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Http://i.imgur.com/IWWsz.jpg

Pun dezbracat cand am ocazia

| MyObsession a răspuns:

Dacă stau bine şi mă gândesc, eu fac asta si fără nişte like-uri de căcat.Totuşi am o viaţă.
Şi cu ce ar ajuta căcaturile alea de răspunsuri?
Iar, aş putea face asta şi fără nişte răspunsuri.

| Sunnyツ a răspuns (pentru MyObsession):

Ai dreptate! tongue Dar totusi...

| Holocaust a răspuns:

Da,aș avea curaj,dar întai aș edita-o, adică mi-aș măzgăli o mustață, ochelari.
Măcar să le dau oamenilor ăstora subiect de discuție adevarat.

| Sunnyツ a răspuns (pentru Holocaust):

Tare asta!^.^

| Dejit a răspuns:

Îți răspund sincer cu un DA! Aș avea curaj să pun o poză penibilă cu mine și să o pun pe T/A... Dacă vreți, o voi face când am timp să o mai și pun pe calculator...

| Khan a răspuns:

Da...am si facut-o, sincer nu m-au interesat criticile lor.

| ladyMillion a răspuns:

laughingdeci da am citit faza aia pe fbklaughingsi simcer eu nu as avea curaj sa pun o poza cu mine de care sa rada totilaughingpentru ca sunt foarte preocupata de imaginea pe care mi-o fachappysi nu-mi place sa fiu criticatalaughing)de ce? tu ai fi cu adevarat in stare?rolling on the floor

| Sunnyツ a răspuns (pentru ladyMillion):

Nu trebuie sa fie o poza de care sa rada toti laughing O poza obisnuita in tricou si pantaloni scurti afara. Duma e ca afara e foarte frig si nu oricine ar sta in tricou si pantaloni scurti ( de vara practic ) afara pe vremea asta. Daca se aduna 35 de raspunsuri pun o poza normala cu mine nu d`aia deochiata rolling on the floor

Întrebări recente