| sabilopod a întrebat:

Hey. toata lumea se plange ca vai ce de intrebari stupide pe TPU. Dar ce-ar fi TPU fara intrebari stupide? Ar fi doar un site plictisitor. straight face

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da...da cand sunt mai multe intrebari tampite decat intrebari normale ...atunci e o problema!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Da dar se cam exagereaza cu intrebarile
E nasol sa vezi aceeasi intrebare pusa de 10000000000 de ori

Răspuns utilizator avertizat
| bombănucleară a răspuns:

Asa e.Ce-ar fi lumea fara sex? Doar copaci si nisip si cimitire.

| Simo0 a răspuns:

Da, ai dreptate dar unele intrebari sunt chiar stupide si enervante.

| AdeNoid a răspuns:

Sunt ca un paduchi lat [mai multi] big grinIntrebari stupide.raspunsuri stupide
planuri marsave si ochiosi peste tot:]]