| anonim_4396 a întrebat:

Am tot auzit ca inainte T/A era o categorie plina de viata si foarte populara, si ca acum a murit (nu sunt de mult timp pe acest site, deci nu prea am habar cum era inainte). Voiam sa va intreb daca vreti sa o readucem impreuna la viata?

12 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Vrei sa repeti povestea lui frankenstein? iti amintesc ca n-a iesit prea bine.

| Mayhem666 a răspuns (pentru MaliciousDeath):

Mie chiar imi pare rau de aceasta categorie si as vrea sa o readuc la viata, dar nu o pot face de unul singur, mai e si chiftelutacrocanta pe aici si vad ca mai incearca cate ceva, dar nu pot reusi doar doua persoane sa readuca o categorie la viata, trebuie mai multe si multa vointa.

| RAY a răspuns:

Eu sunt aici de ceva timp imi place cand era chat aici, pacat ca lau scos afara, umorul e ceva spontan parerea mea

| T0T a răspuns:

Chifteluța depune cele mai mari eforturi, merită decorat.

| Mayhem666 a răspuns (pentru T0T):

Ar trebui sa punem si noi mai mult efort, ar trebui sa luam exemplu de la el.

| RainmakerX a răspuns:

Nu ai cum s-o readuci la viata... pentru asta ai nevoie de utilizatorii de atunci... Pe vremea aceea munca lui Chifteluta era facuta de vreo 10-12 persoane deci iti dai seama ca intrebarile erau foarte diversificate.

| Mayhem666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Dar daca muncim toti la el, nu doar Chiftelitacrocanta, poate o sa reusim sa il readucem la viata.

| syd2 a răspuns:

T/A a fost un stat infloritor, insa a cazut ca si toate imperiile existente, ca Roma, ca si Alexandru cel Mare, nimic nu e vesnic, chiar si eu marele luceafar al categoriei am fost ponegrit si geniul meu s-a topit in nestiinta, iar dupa mine categoria a cazut in neantul care cateodata mai da o licarire, dar palida si indecisa laughing

| T0T a răspuns (pentru syd2):

Revino măi Dante, ești o legendă!

| Divy a răspuns:

Nu omule cum îndrăznești și cu pomana și veșnica pomenire cum rămâne laughing fi serios

| doreal a răspuns:

Nup. laughing Oare Dante era ala caruia ii placea sa cante la pian?

| Juviia a răspuns:

Eu as vrea, chiar imi pare rau de aceasta categorie.