| Kisie a întrebat:

care ar fi reactia voastra daca cel mai bun prieten va-r spune ca va iubeste si ca vrea sa fiti impreuna?

Răspuns Câştigător
| мαяιηα a răspuns:

Pai in primul rand are prietena si tin mult la aman2, dar a fost o perioada in care ne'a placut unul de celalalt in sensul ala, dar nimeni nu a zis nimic.Ar fi fost usor sa devenim iubiti, dar prieteni nu stiu daca am mai fi fost.Iar prietenia noastra e mai presus de orice.

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ai greșit categoria bănuiesc.

| Xtadelo a răspuns:

" straight face "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi ceva de genu WTF!

| iKeel a răspuns:

Probabil m-aş duce în spatele blocului să râd nebuneşte, după m-aş întoarce, şi aş zice că nu e genul meu.

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Ăăăă... am păţit asta am rămas ceva de genul "Ok straight face ". Până la urmă i-am spus că nu e genul meu laughing

P.s:Ce face întrebarea asta la T/A?

| ƒαηтαѕу a răspuns:

Nu stiu... Poate "straight face"laughing