| geoburndragon a întrebat:

care este ritualul pentru ati vinde sufletul diavolului in schimbul a ceva(faima, bani). Nu vreau sa fac asta doamne ferste dar doar intreb, funda +vot

10 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Alo, ce desene animate ai vazut ca sa zici asta?

| ViezurE a răspuns:

Mai bine fă ritualuri de limba română.

| ȘtefiȘtef a răspuns (pentru ViezurE):

Mi-ai furat cuvintele.

| RockaruL a răspuns:

Îl pui pe Satan să te penetreze.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Il chemi pana la tine pe satana si i zici ca e prost

| Klepto a răspuns:

Iti faci o clisma cu unul dintre coarnele lui Azazel.
Se tine o licitatie secrata cu lucruri satanice si folosite pentru ritualuri oculte maine seara, daca vrei iti dau adresa.

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Prea mult supernatural baiete...

| Diabolique a răspuns:

Simplu, devii politician.

| cucos a răspuns:

Nu il luati in ras, nu vrea sa faca asta doar e curios.In primul rand iti trebuie un cutit, o poza a celei mai iubite persoane, o cupa speciala pentru satanisti cu vin negru in ea si o incantatie din o carte care e un fel de biblie satanica.
1. spui incantatia
2.injunghi poza persoanei iubite cu cutitul
3.bei o gura de vin negru si gata