| madutzatha25 a întrebat:

:* Ceva URGENTT. Maine e 1 aprilie si as avea nevoie de niste farse pentru profesori, dar sa fie asa tari incat sa merite un 3! Vreau sa mentionez ca mine sunt 4 profesori in scoala si o singura profesoara! Dau funda celor mai interesante idei!

2 răspunsuri:
| BadAngel3 a răspuns:

Sa va imbracati in pijamale la scoala, sa puna cineva o melodie electrizanta deodata in timpul orei ( electrizanta nu Celin Dion ) si sa iesiti sa dansati si in caz ca vrei sa o faci singur sau tot cu prietenii, uite una foarte tare, dar trebuie sa complotezi bine cu toti si sa ai toate puse bine la punct, sa iei ceva rosu precum sangele, sa faceti dezordine in clasa, ca si cum ar fi avut loc un atac si sa stati in pozitii diferite( cum va vine voua ) sau poti si singur, si sa puneti chestia aceea rosie langa voi sau pe voi ca si cum ar fi sange.

| Laurentiu_Andrei_2001 a răspuns:

Ai putea sa planifici cu colegii sa veniti in pijamale si papuci de casa sau sa ai apa in gura si sa te faci ca vomiti pe un profesor(de fapt sa scuipi apa) happy